Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.MIMIVAK Klííídek růžová

Tento vak je vskutku originálnym kúskom, ktorý poteší nielen mamičky. So snímateľnou MIMI podložkou ho môžete využiť ako miesto odpočinku pre Vaše dieťatko a až bude dieťatko spinkať večer po kúpaní, tak si vo vaku môžu relaxovať rodičia. A raz, až Vaše dieťatko vyrastie z MIMI podložky, zostane Vám pohodlný sedací vak KLÍÍDEK. Takže žiadne posúvanie vecí po bábätku kamarátkam.

Vaša cena 156 EUR

Popis produktu

Základom MIMIvaku je jednovrstvový sedací vak KLÍÍÍDEK. Vak nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitná látka je však nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty z vaku možno jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Sedací vak Klííídek je vybavený pútkami pre uchytenie podložky pre bábätko a ďalej plniacim otvorom s bezpečným uzatváraním dvojitým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo doplňovať výplň a prispôsobiť ho tak vlastným potrebám. Samotná podložka je vyrobená z certifikovaného polyesterového materiálu s hebkým, zamatovým omakom. Podložku je možné samostatne prať. Môžete ju využiť aj ako podložku pre "pasenie koníčkov" a hranie dieťaťa na zemi. Na vaku si potom môžete sami užiť vzácne chvíľky voľna a relaxovať. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Polyester,  -Vzorovaná látka -
možné prať v práčke na 30° Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Je možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

Hmotnosť: kg - 5,5Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 365

Dále doporučujeme

Sedací vak TABURET

TABURET

50 EURNielen pre pohodlné sedenie pre deti, ale taktiež pohodlná podložka pod nohy, alebo ako sa osvedčilo hlavne v škôlkach, fantastická detská stavebnica... Taburety sú jednoducho pecka. A to nielen pre deti.

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku MIMIVAK Klííídek růžová
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...