Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Podsedák SakyPaky

Divíte sa Vášmu dieťaťu, že nechce jesť? Ako by im tiež mohlo chutnať keď na jedlo častokrát ani nevidia? Posaďte ich na podsedák SakyPaky a uvidíte ako sa im aj Vám rozžiaria oči.

Vaša cena 27 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitná látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Praktický vak na sedenie Podsedák je opatrený bezpečným uzatváraním zipsu, vďaka ktorému je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobovať ho tak vlastným potrebám.

Podsedák má praktické šnúrky, ktoré môžete uviazať k stoličke. Tým je zaistená jeho stabilita pri sedení. Až deti vyrastú stačí šnurky odstrihnúť a máte praktický podsedák na zem.

Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť pre naše vaky na sedenie zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tektiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.
 

Technická špecifikácia

Materiál: Polyester -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 1Nosnosť: kg - 30Objem náplne: l - 25

Komentáre (1)

Zobrazené komentáre k výrobku Podsedák SakyPaky
1 | martin, 26.02.2015, 12:40
dobry den mal by som zaujem o tento podsedakhttp://www.saky-paky.sk/podsedak-sakypaky.htmlci by stem vedette dat zlavudakujem
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...