Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sakypaky ŽELVA DUO

Luxusný sedací nábytok z kvalitného poťahového materiálu Efficiency® s 5-ročnou zárukou. Naozaj špičkový kúsok pre Váš interiér

Vaša cena 332 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací nábytok. Nemá samostatný vnútorný obal. Sedací nábytok Sakypaky Korytnačka je vybavený plniacim otvorom s bezpečným uzatváraním dvojitým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo doplňovať EPS výplň a prispôsobiť ich tak vlastným potrebám.
Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť pre naše produkty zaisťujú dvojité švy z nepretrhnutelných nití, používame len kvalitné a certifikované materiály a tiež dôkladnú, viacstupňovú kontrolu pri ich výrobe.

Jednoduché čistenie
Škvrny bežnej domácnosti, ako sú káva, tuk, čokoláda alebo džús je možné ľahko odstrániť čistou handričkou s trochou mydlovej vody.
- odsajete tekutinu papierovým obrúskom
- pripravte si roztok vody s mydlom a znečistené miesto postriekajte
- jemne odstránite škvrnu krúživými pohybmi čistou handričkou a vytriete poťah do sucha

Odolnosť
Materiály používané pre látky Efficiency® majú vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu a dlhodobo si zachovávajú estetickú kvalitu. Všetky materiály Efficiency® sú technicky vyspelé a spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Ekológia
Tkaniny Efficiency® používajú bezpečné, nezapáchajúce a nečistoty odpudzujúce materiály, ktoré zaisťujú hygienickú a pohodlnú domácnosť. Pri výrobe materiálov Efficiency® spotrebujeme menej zdrojov, znižujeme produkciu odpadu a minimalizujeme emisie CO2. Materiály označené Efficiency® majú certifikát ISO 14001 týkajúci sa environmentálneho manažmentu. Management životného prostredia znižuje vplyvy činností organizácie na životné prostredie. Efficiency® Materiály Efficiency® sú navrhované a vyrábané v EÚ v súlade s Európskymi normami o ochrane životného prostredia a pracovnoprávnymi predpismi.

Norma Ford BN 112-08 / 05
Schopnosť čistenia tkanín Efficiency vychádza z normy automobilky Ford, ktorá určuje metódy čistenia poťahov sedadiel a vnútorného čalúnenia automobilov. V spolupráci s medzinárodným inštitútom testovania LEITAT bola táto norma upravená na podmienky čistenia čalúneného sedacieho nábytku v interiéroch. Uvedená norma posudzuje odstrániteľnosť znečistenia tkanín tukmi, kečupom, pomarančovým džúsom, kávou, guličkovým perom, nepermanentnými fixami (na báze vody), pastelkami, voskovkami s prachom na škále 1 (najhoršie) až 5 (najlepšia). V kategórii EFFICIENCY môžu byť zaradené iba tie materiály, ktoré spĺňajú uvedenú normu a výsledky testov dosahujú minimálne 3. - 4. stupňa.

Technická špecifikácia

Materiál: Poťahová látka - 100 % polyester
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 5Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 270

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sakypaky ŽELVA DUO
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...