Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sakypaky ŽELVA

Luxusný sedací nábytok z kvalitného polyesterového materiálu z imitácie kože. Oživte svoj interiér ručne vyrobeným originálom.

Vaša cena 254 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá samostaný vnútorný obal. Vysoko kvalitná poťahová látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Sedací nábytok Sakypaky Korytnačka je vybavený plniacim otvorom s dvojitým zipsom, ktorý umožňuje vyberať alebo doplniť náplň a prispôsobiť ju vlastným potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť pre naše produkty zaisťujú dvojité švy z nepretrhnutelných nití, používame len kvalitné a certifikované materiály a tiež dôkladnú, viacstupňovú kontrolu pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Poťahová látka - 100 % polyester
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 5Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 270

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sakypaky ŽELVA
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej