Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak HACI a TABURET

Obľúbené sedacie vaky HACI sú najpohodlnejšie keď si môžete oprieť nohy o Taburet. To my dobre vieme, a preto vám tento setík šijeme na mieru.

Vaša cena 156 EURPôvodne 168 EUR

Popis produktu

HACI aj Taburet sú jednovrstvové sedacie vaky. Nemajú dodatočný vnútorný obal. Sú vyrobené z kvalitného polyesteru, opatrené dvojitým zipsom, vďaka ktorému môžete uberať alebo naopak pridávať dovnútra guličky a prispôsobovať si ho tak vlastným potrebám. K údržbe vám postačí vlhká hubka a mydlová voda.

Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Polyester -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 4+1Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 240+50

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak HACI a TABURET
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...