Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak Haci - na terasu a k bazénu

PAZ sú sofistikovane tvarované sedacie vaky. Posaďte sa v nich rovnako pohodlne ako v kresle. A to nielen vnútri v byte. Tieto vaky môžu byť originálny sedací nábytok na Vašej terase alebo u bazénu.

Vaša cena 214 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Luxusný talianský materiál s možnosťou využitia pre vonkajšie a verejné priestranstvo. Je atestovaný na odolnosť trhania, oteru, mechanického oderu, pliesňam a proti opakovanému ohybu. Materiál s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou. Sedací vak je opatrený bezpečným uzatváraním dvojitým suchým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobovať ho tak vlastných potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a taktiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Exterierový materiál -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 7,7Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 310

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak Haci - na terasu a k bazénu
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej