Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak Haci s taburetom PUFF – na terasu a k bazénu

Haci sú sofistikovane tvarované sedacie vaky. Posadíte sa v nich rovnako pohodlne ako v kresle. A to nielen vnútri v byte. V kombinácii s taburetom poskytnú maximálne pohodlie na Vašej terase alebo pri bazéne. Akčný set za výhodnú cenu pre Vás.

Vaša cena 220 EURPôvodne 259 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Luxusný talianský materiál s možnosťou využitia pre vonkajšie a verejné priestranstvo. Je atestovaný na odolnosť trhania, oteru, mechanického oderu, pliesňam a proti opakovanému ohybu. Materiál s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou. Sedací vak je opatrený bezpečným uzatváraním dvojitým suchým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobovať ho tak vlastných potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a taktiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Exterierový materiál -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 6,6Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 240

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak Haci s taburetom PUFF – na terasu a k bazénu
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej