Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak KANAFAS Hanna Ekegren

Hľadáte pre svoj interiér skutočný originál? Potom už vak KANAFAS s reprodukciou populárnej švédskej umelkyne Hanna Ekegren bude tým pravým kúskom pre Vás. Naprosto exkluzívne tento licenčný produkt môžete zakúpiť v našom e-shope.

Vaša cena 210 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitné polyesterové látky sú nenáročné na údržbu. Materiál je vyrobený priamo v Českej republike. Čiastočne vhodný je aj pre exteriér - má 30 cm vodného stĺpca. Prípadné nečistoty možno jednoducho odstrániť vlhkou hubkou so saponátovou vodou. Sedací vak Kanafas je vybavený bezpečnostným uzáverom a dvojitým suchým zipsom, vďaka ktorému je možné odobrať alebo doplniť obsah a prispôsobiť jeho vlastným potrebám. Vysoká odolnosť, kvalita a dlhá životnosť našich sedacích vakov zabezpečujú dvojité švy, používanie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 6,9Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 350

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak KANAFAS Hanna Ekegren
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej