Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak PAZ ZEBRO

Pokiaľ máte radi niečo netradičné a hľadáte designový kúsok pre Váš interiér, potom Vás určite oslovia interiérové sedacie vaky z rady PAZ vo vzore ZEBRO.Sofitstikované riešenie, maximálny komfort, úžasné pohodlie a exkluzívny design.

Vaša cena 156 EUR

Popis produktu

Dvojvrstvový sedací vak s dodatočným vnútorným obalom. Vrchný obal je možné prať v práčke. Výhoda dvojitého obalu je pre sedacie vaky jednoznačná. Už Vás nudí zebra a chcete zmenu? Prečo si kupovať nový vak? Vráťte sa k nám a vyberte si nový obal. Naviac ako verný zákazník za výhodnú cenu. Sedací vak je opatrený bezpečným uzatváraním dvojitým suchým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobovať ho tak vlastných potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a taktiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Plyš -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Je možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 4,2Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 240

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak PAZ ZEBRO
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej