Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak PUFF

Štýlové a elegantné doplnenie Vášho interiéru. Sedací vak PUFF nezaberie miesto a ponúka pohodlné sedenie Vám aj prípadnej návšteve.

Vaša cena 90 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Luxusná poťahová látka nenáročná na údržbu. Materiál je upravený technológiou ZERO SPOT, ktorá chráni naše sedacie vaky proti škvrnám a to mokrým aj suchým. Ich prípadné odstránenie je veľmi jednoduché pomocou vlhkej textílie. Výhoda dvojitého obalu je pre sedacie vaky jednoznačná. Už Vás nudí oranžová a chcete zmenu? Prečo si kupovať nový vak? Vráťte sa k nám a vyberte si nový obal. Naviac ako verný zákazník za výhodnú cenu. Sedací vak je opatrený bezpečným uzatváraním dvojitým suchým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobovať ho tak vlastných potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a taktiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Poťahová látka - 91%PL 9%PP
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 1Nosnosť: kg - 100Objem náplne: l - 50

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak PUFF
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej