Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak Sakypak s podnožníkem

Pohodlie o ktorom sa Vám ani nesnívalo. Keď sa posadiť na originálny sedací vak Sakypak a natiahnete si nohy na jedinečný podnožník, tú pohodu budete cítiť po celom tele.

Vaša cena 185 EUR

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Sedací vak Sakypak je opatřen bezpečným uzavíráním dvojitým suchým zipem, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Technická špecifikácia

Materiál: Polyester -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 6,8 + 2Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 490 + 120

Komentáre (1)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak Sakypak s podnožníkem
1 | Zander, 16.11.2016, 14:19
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej