Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.sedací vak SPALÍK Dúha

Originálny dizajn DÚHA je priamo z našej kuchyne. Farebne rozžiari každú izbu aj izbičku. Vak SPALÍK je zhotovený vo dvojvrstvové variante, čo oceníte, ak budete chcieť obal vymeniť za nový, alebo vyprať.

Vaša cena 184 EUR

Popis produktu

Dvojvrstvový sedací vak s vnútorným obalom. Vysoko kvalitná vrchná látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Materiál je vyrobený priamo v Českej republike. Čiastočne vhodný je aj pre exteriér - má 300 mm vodný stĺpec.

Výhoda dvojitého obalu je jednoznačná. Už Vás nudí farba vašeho SakyPaky a chcete zmenu? Prečo kupovať nový sedací nábytok? Vráťte sa k nám a vyberte si nový obal. Naviac ako verný zákazník za výhodnú cenu. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť pre naše sedacie vaky zaisťujeme dvojitými švami, používame len kvalitné a certifikované materiály a tiež viacstupňovú kontrolu pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
možné prať v práčke na 30° Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 5,2Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 260

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku sedací vak SPALÍK Dúha
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...