Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.sedací vak SPALÍK Dušinka

Originálny sedací vak s motívom DUŠINKY. Exkluzívne len v našom e-shopu. Vaša malá princezná sa do toho zamiluje a vy tiež :) Vak SPALÍK je vyrobený v dvojvrstvovej variácii, čo oceníte, ak si budete chcieť vymeniť obal za nové, alebo vyprať.

Vaša cena 184 EUR

Popis produktu

Dvojvrstvový sedací vak s dodatočným vnútorným obalom. Vysoko kvalitný vrchný materiál je nenáročný na údržbu. Prípadné nečistoty možno jednoducho odstrániť vlhkou hubkou so saponátovou vodou. Výhoda dvojitého obalu je jednoznačná. Už vás nudí farba vášho SakyPaky a chcete zmenu? Prečo kupovať nový sedací nábytok? Vráťte sa k nám a vyberte si nový obal. Naviac ako dobrý zákazník za výhodnú cenu. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zabezpečujú dvojité švy, používanie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
možné prať v práčke na 30° Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 5,2Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 260

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku sedací vak SPALÍK Dušinka
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...