Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak Triburet ©Karel Zeman

Tento originálny licenčný produkt s motívom z filmov Karla Zemana Vám prinášame ako jediný výrobca sedacích vakov.Praktické delenie na tri samostatné sedáky oceníte pri mnohých príležitostiach. Pre každý sedák si môžete samostatne vybrať motív z našej ponúky

Vaša cena 140 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitná látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty možno jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Sedací vak TRIBURET © Karel Zeman je opatrený bezpečným uzatváraním dvoma zipsami, vďaka ktorým je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobiť ho tak vlastným potrebám. Vysoká odolnosť, kvalita a naozaj dlhá životnosť našich sedacích vakov je zaistená dvojitými švami, používame len kvalitné a certifikované materiály a tiež viacstupňovú kontrolu pri ich výrobe.

Použitý materiál je vyrábaný priamo v Českej republike. Je čiastočne vhodný aj pre exteriér - má 300 mm vodný stĺpec.

Farebné bodky u produktových fotografií sú vyobrazené kvôli výberu motívu na hornej strane sedáka. Nijakým spôsobom nesúvisí s farbou produktu. Tá je vždy sivočierna, ako je vidieť u produktovej fotografie.

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 2,1Nosnosť: kg - 100Objem náplne: l - 3 x 30

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak Triburet ©Karel Zeman
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej