Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak Želva černá - na doma i na ven

Pohodlne si sadnúť v rámci etikety? Aj na sedací vak sa dá sadnúť podľa pravidiel bon-tonu... Tým samozrejme nechceme povedať, že by sa na Korytnačku nedalo „vyvaliť“. Taktže ste skôr decentňáci, alebo pohádari? :)

Vaša cena 148 EUR

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal.

Luxusní italský materiál v nádhrných barevných odstínech  vhodný pro interiér i exteriér. Tento vak můžete mít doma, nebo venku na terase.

Je atestovaný na odolnost trhání, otěru, oděru, plísním a proti opakovanému ohybu. Materiál s minimálními požadavky na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou. Sedací vak Želva je opatřen bezpečným uzavíráním zipem, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám.

Technická špecifikácia

Materiál: Exterierový materiál -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťVýrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 5,5Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 262

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak Želva černá - na doma i na ven
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej