Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak Želva ©Karel Zeman

Jeden z najobľúbenejších vakov v našej ponuke Vám prinášame v originálnom dizajne s motívom z filmov Karla Zemana. A to ako jediný výrobca sedacích vakov. Doprajte si domov skutočný originál. Pre hornú stranu sedadla si môžete vybrať z 11 motívov.

Vaša cena 155 EUR

Popis produktu

Jednovrstvé sedací vaky. Nemájí dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Sedací pytle Triburet jsou opatřeny bezpečným uzavíráním dvěma zipy, díky nimž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a opravdu dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

 

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 1Nosnosť: kg - 100Objem náplne: l - 30

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak Želva ©Karel Zeman
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej