Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Taburet Sakypaky Jar

Originálny jarný motív z fotografií nemeckej fotografky Carol Becker. Bude sa vám na ňom sedieť, ako na rozkvitnutej lúke.

Vaša cena 78 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací taburet. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitná látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty možno jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Sedacie vaky Taburet sú opatrené bezpečným uzatváraním dvoma zipsami, vďaka ktorým je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobiť ho tak vlastným potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť pre naše sedacie vaky zaisťujeme dvojitými švami, používame len kvalitné a certifikované materiály a tiež viacstupňovú kontrolu pri ich výrobe. Použitý materiál je vhodný aj pre exteriér- má 300 mm vodný stĺpec.

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 1Nosnosť: kg - 100Objem náplne: l - 50

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Taburet Sakypaky Jar
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej