Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Vankúš Šanón SakyPaky

I v práci je potrebné si oddýchnuť. Obstarajte šéfovi alebo kolegovi náš praktický a nenápadný kancelársky vankúšik, ktorý si skryje v poličke so šanónmi. Keď to na neho príde, stačí vankúš vytiahnuť a na chvíľku sa zložiť. Než opäť načerpá silu :-).

Vaša cena 33 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový vankúš. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitný elastický materiál s mäkkou vankúšovou výplňou. Vak má zašitý plniaci otvor a nie je možné do neho dolňovať výplň. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou.
 
V cene produktu je možné dať na Šanón text podľa Vašeho priania. Napíšte nám svoj požadovaný text pri objednávke do poznámky. Doporučujeme maximálne 10 znakov pre dobrú čitatelnosť. 

 

Technická špecifikácia

Materiál: Elastika - 80 %PES 20% lycra Power
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 0,20Nosnosť: kg - 90Objem náplne: l - 12

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Vankúš Šanón SakyPaky
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...