Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Aké boli najobľúbenejšie sedacie vaky roku 2015?

Našim cieľom je vyčarovať na vašej tvári úsmev, a pretože vieme, že vybrať správny sedací vak je niekedy dosť ťažké, prinášame malú inšpiráciu. Prezradíme, ktoré vaky si u nás v roku 2015 ľudia najviac zamilovali. 

Sedací vak Kecka išiel :)

Dlhodobo, a nie inak tomu bolo v minulom roku, sa najväčšej obľube tešil sedací vak Kanafas a Želva. Do trojky hitoviek sa dostal super pohodlný vak Hruška. Všetky tieto 3 výrobky si môžete vybrať v rôznych farebných prevedeniach, ale i tak sme vypozorovali, že u nás radi dávate prednosť žiarivosti a veselosti. Najviac ste objednávali limetkové a azúrové prevedenie. A potom, že Slováci sú len konzervatívni...

 

Páčila sa originálna etiketa i obal

Sme veľmi radi, že sa tiež veľmi dobre uchytila naša novinka roku 2015 – obrovský sedací vak KECKA. Pôvodne sme ju šili len pre Vodafone a teraz už ju u nás kúpite v šiestich farbách – čiernej, žltej, modrej, ružovej, limetkovej a červenej. 
Rovnako sa s pozitívnymi ohlasmi stretly ďalšie dve nové vychytávky – možnosť prišitia originálnej etikety s vlastným textom a darčekové zabalenie vaku. Pretože sa riadime heslom, že čo sa ľuďom páči, sa má podporovať, etiketu i obal si u nás naďalej môžete prikúpiť. 

Rok 2015 sa u nás niesol v znamení tradičných preverených sedacích vakov a vriec a rovnako tak sa na výslnie dostaly originálne novinky. Budeme veľmi radi, ak nám i naďalej zachováte vernost a oceníte, že chceme šit pekné české výrobky, ktoré plníme optimismom.  Sedací vak Kanafas

Sedací vak Kanafas

120 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Sedieť alebo sa váľať? Sedací vak KANAFAS je najpopulárnejším typom sedacieho vaku... Vďaka svojej tvárnosti ho môžete využiť ako pohodlné kreslo rovnako tak, ako váľaciu leňošku. Ideálny pre večery u obľúbeného seriálu alebo relax s knižkou.
Sedací vak HRUŠKA

Sedací vak HRUŠKA

112 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Pohodlie? Niekedy je chuť „vyváľať sa“ skutočne neprekonateľná. Tento sedací vak Vás pohltí a nepustí vstať... Raz ste v ňom a celý svet sa na pár okamihov vypne. Oddajte sa tomu a relaxujte.
Sedací vak Želva

Sedací vak Želva

104 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Pohodlne si sadnúť v rámci etikety? Aj na sedací vak sa dá sadnúť podľa pravidiel bon-tonu... Tým samozrejme nechceme povedať, že by sa na Želvu nedalo „vyvaliť“. Taktže ste skôr decentňáci, alebo pohádari? :)Späť na výpis noviniek


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej