Aké boli najobľúbenejšie sedacie vaky roku 2015?

Našim cieľom je vyčarovať na vašej tvári úsmev, a pretože vieme, že vybrať správny sedací vak je niekedy dosť ťažké, prinášame malú inšpiráciu. Prezradíme, ktoré vaky si u nás v roku 2015 ľudia najviac zamilovali. 

Sedací vak Kecka išiel :)

Dlhodobo, a nie inak tomu bolo v minulom roku, sa najväčšej obľube tešil sedací vak Kanafas a Želva. Do trojky hitoviek sa dostal super pohodlný vak Hruška. Všetky tieto 3 výrobky si môžete vybrať v rôznych farebných prevedeniach, ale i tak sme vypozorovali, že u nás radi dávate prednosť žiarivosti a veselosti. Najviac ste objednávali limetkové a azúrové prevedenie. A potom, že Slováci sú len konzervatívni...

 

Páčila sa originálna etiketa i obal

Sme veľmi radi, že sa tiež veľmi dobre uchytila naša novinka roku 2015 – obrovský sedací vak KECKA. Pôvodne sme ju šili len pre Vodafone a teraz už ju u nás kúpite v šiestich farbách – čiernej, žltej, modrej, ružovej, limetkovej a červenej. 
Rovnako sa s pozitívnymi ohlasmi stretly ďalšie dve nové vychytávky – možnosť prišitia originálnej etikety s vlastným textom a darčekové zabalenie vaku. Pretože sa riadime heslom, že čo sa ľuďom páči, sa má podporovať, etiketu i obal si u nás naďalej môžete prikúpiť. 

Rok 2015 sa u nás niesol v znamení tradičných preverených sedacích vakov a vriec a rovnako tak sa na výslnie dostaly originálne novinky. Budeme veľmi radi, ak nám i naďalej zachováte vernost a oceníte, že chceme šit pekné české výrobky, ktoré plníme optimismom.  Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky