Predajňa a showrooom SakyPaky

Príďte si k nám drepnúť. Rozhliadnite sa po galérii, pokecáme a vyskúšate si, v ktorej Kecke sa vám dobre hovie...

...samozrejme, u nás nájdete aj iné mäkké sedenia a pohovky. Nebudeme vám mať za zlé, keď si namiesto Kecky radšej kúpite zostavu GAUí alebo sa zamilujete do extra pohodlných sedačiek INONO. Pokojný svet s dobrou náladou a odpočinkovým módom na galérii nad našou dielňou vás pohltí tak, že si nebudete vedieť vybrať. Môžete sa váľať, skúšať jednotlivé materiály, porovnávať farby z originálnych farebníc alebo len tak odpočívať.

Pri tom všetkom z galérie uvidíte prácu našich krajčírok a nahliadnete tak pod pokrievku celého procesu, keď sa z kusa látky a chumáča polystyrénových guliek stávajú tie najpohodlnejšie sedacie vaky. Ak pri tom všetkom budete mať chuť na kávu alebo čaj, neváhajte nás o ne požiadať.

Čo si v showroome môžete obchytať a vyskúšať?

Všetky sedacie vaky

ktoré máme v e-shopovej ponuke.

Rôzne vzorky materiálov

a iné originálne kúsky.

Sedacie vaky a taburety

v jednofarebných vyhotoveniach aj s originálnymi motívmi (napríklad licenčné vaky s Dušinkami)

Sedačky

z luxusnej kolekcie INONO

Hojdačky

do interiéru

a ďalšie produkty…

Kým sa k nám vydáte

Urobte si miesto v kufri

Vaky si totiž môžete v našom showroome rovno kúpiť. Okrem nových kusov sú v ponuke aj vzorky za bezkonkurenčné ceny. Berieme hotovosť aj karty.

Oznámte deťom, že vyrážate na výlet

Radi vidíme malých drobcov aj starších pubertiakov. Nakupovanie u nás je totiž zábava a sme radi, keď z toho má zážitok celá rodina.

Mrknite na hodinky

Dvere u nás máte otvorené od pondelka do štvrtka od 8. do 16. hodiny a v piatok od 8. do 15. hodiny. Ak sa chcete zastaviť inokedy, navrhnite termín a čas. Showroom pre vás radi otvoríme aj cez víkend.

Okrem pracovného času Vám náš ateliér radi otvoríme po predchádzajúcom dohovore.

Dohodnúť si schôdzku v predajni

Pusťte navigáciu

Zadajte si do navigácie adresu Kyselovská 118, Olomouc – Slavonín a vojdite priamo až k nám na dvor. Voľné VIP parkovacie miesto na vás už čaká.

Zistite si cestovný poriadok sedemnástky

Ste z Olomouca a šetríte životné prostredie? Chválime! Zastávku emhádečky máme priamo predo dvermi. Tak nastúpte na bus č. 17 a vystúpte na zastávke Slavonín, Cihelna. Našu predajňu hneď uvidíte. Ak nie, budeme mávať.

Nalaďte sa na príjemnú nôtu

Nielenže si u nás dobre posedíte, ale pokocháte sa tiež umením. Súčasťou nášho showroomu je expozícia zaujímavých diel českých umelcov. Okrem vaku si teda od nás možno odnesiete aj obraz.

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky