PredajňaSakypakySakyPaky to je nielen e-shop, ale aj obrovský showroom plný originálneho a pohodlného sedenia.

Aké produkty u nás nájdete?

Nielen všetok sortiment z nášho e-shopu, ale aj rôzne vzorky a iné zaujímavé kúsky. Vyskúšate u nás sedacie vaky a taburetky či už jednofarebné, alebo s originálnymi motívmi. Hojdačky, licenčné vaky s DUŠINKAMI, luxusné sedačky z radu INONO a mnoho dlaších produktov.

Tiež u nás môžete nakúpiť za super peniaz.

Lebo vás tu čaká široký výber zo vzoriek za bezkonkurenčné ceny. Samozrejme môžete platiť ako hotovosťou, tak  i platobnou kartou.

Všetky naše sedacie vaky vyskúšate na jednom mieste

výrobu produktov Sakypaky máme priamo v Olomouci. A hneď nad ňou i krásnu galériu, kde si môžete na viac ako 100m2 vyskúšať práve naše pohodlné sedacie vaky SakyPaky a sedačky INONO. Pozriete sa na skutočné farby poťahov, ohmatáte materiál, vyskúšate pohodlie. Príďte nás navštíviť a tak trochu netradične si nakúpiť s možnosťou nahliadnuť pod pokrievku samotnej výroby. Určite so sebou zoberte aj svojich drobcov. Bude to pre nich zážitok a s prázdnou od nás nikto neodchádza.

Ako sa k nám dostanete?

Šetríte životné prostredie a idete MHD? Chválime! Zastávku máme priamo pred dverami, tak nastúpte na bus č. 17 a priblížite sa až na zastávku Slavonín-cihelna. Našu predajňu hneď uvidíte. Ak nie, my budeme mávať. Pre tých, ktorí dorazia autom máme špeciálne VIP miesto. Zadajte si do navigácie adresu Kyselovská 118, Olomouc - Slavonín a vojdite priamo až k nám na dvor. Voľné parkovacie miesto už na vás čaká.

Kedy nás tu nájdete?

Každý pracovný deň pravidelne od 8 - 15.00.
Kedykoľvek inokedy Vám však radi náš showroom otvoríme len pre vás. V tom prípade nás prosím kontaktujte: 
obchod@sakypaky.cz / +420 727 872 650

Dohodnite si schôdzku priamo na predajni

RECYKLÁCIA starých vakov

Certifikovaná EPS výplň sedacích vakov

Viac ako 30 rokov skúseností s výrobou sortimentu

Nakupujete priamo u výrobcu