Sedacie vaky plnené optimizmom.

Prvé SakyPaky sme vyrobili v roku 2002 pre dcéru našej paní majiteľky. V tej dobe ešte sedacie vaky neboli vôbec rozšírené a preto sme si ho vtedy vyrobili sami. A asi sme už ten prvý vyrobili dosť dobre, lebo sa to akosi rozkríklo a do pár mesiacov sme nevedeli kam skôr skočiť :)


Kvalita

Dnes na Vás zo všetkých strán útočia najlepšou cenou, podliezajú najakčnejšiu akciu a sľubujú prvé a posledné. My v SakyPaky sme sa rozhodli Vás hýčkať kvalitou a pohodlím. Naše produkty sú pre skutočných fajnšmekrov :)

Design

Sedacie vaky SakyPaky pre Vás navrhuje tým českých a slovenských designerov. Sú mladí, hraví, plní fantázie a kladú dôraz na praktickosť.

Individualita

Indviduálny prístup máme rovnako tak k firme, ktorá potrebuje vybaviť verejný priestor niekoľkými sedacími vakmi, ale tiež ku konkrétnemu zákazníkovi, ktorý hľadá jeden originálny vak na mieru.

Starostlivosť

Akonáhle sa stanete zákazníkom SakyPaky, budeme si Vás hýčkať. Ihneď po prvom nákupe máte cenovo zvýhodnený tovar a služby v sekcii Ostatné a doplnky. Vaša spokojnosť je naša radosť.

Baví nás to

Od začiatku nás táto práca neskutočne baví. Len u nás dokážeme plniť vaky okrem polystyrénových guličiek tiež optimizmom a radosťou s ktorými ich vyrábame :)

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky