Predstavujeme novinky – sedacie vaky pre relax

Synonymum pre odpočinok na osem? Hádate správne – SAKYPAKY :) A pretože relaxačných sedacích vakov nie je nikdy dosť, pridali sme do našej ponuky ďalšie tri – Sakypak, Klííídek a Sakypak s podnožníkom.   

Všetky tieto tri nové kúsky si môžete pozrieť pod textom, a tak stačí doplniť ešte ár stručných informácií. Jedná sa o jednovrstvové  sedacie vaky určené do interiéru. Použitý materiál – polyester s PVC záterom z vnútornej strany – je pevný a v prípade, že by sa pri tej parádnej relaxácii ulialo napríklad vínko alebo spadol kúsok čokolády, dá sa jednoducho vyčistiť mýdlovou vodou. Vnútro vaku tvoria zdravotne nezávadné polyesterové guličky. 

Naše nové vaky vám môžeme ušíť v 12tich rôzných farbách, nielen v klasickej černej, bielej, siej či béžovej. Pokiaľ máte doma radi niečo žiarivejšie, máme látky v limetkovej, rúžovej, fialovej či žltej.  A pokiaľ chcete mať vak naozaj originálny, nechajte si k nemu prišiť etiketu s vlastným obrázkom alebo textom. Výroba vaku sa tak predĺží na 1-2 týždne. 
 

Tak snáď už viete všetko podstatné a teraz hurá na vak. Prajeme pekné babie léto.

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky