Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Predstavujeme novinky – sedacie vaky pre relax

Synonymum pre odpočinok na osem? Hádate správne – SAKYPAKY :) A pretože relaxačných sedacích vakov nie je nikdy dosť, pridali sme do našej ponuky ďalšie tri – Sakypak, Klííídek a Sakypak s podnožníkom.   

Všetky tieto tri nové kúsky si môžete pozrieť pod textom, a tak stačí doplniť ešte ár stručných informácií. Jedná sa o jednovrstvové  sedacie vaky určené do interiéru. Použitý materiál – polyester s PVC záterom z vnútornej strany – je pevný a v prípade, že by sa pri tej parádnej relaxácii ulialo napríklad vínko alebo spadol kúsok čokolády, dá sa jednoducho vyčistiť mýdlovou vodou. Vnútro vaku tvoria zdravotne nezávadné polyesterové guličky. 

Naše nové vaky vám môžeme ušíť v 12tich rôzných farbách, nielen v klasickej černej, bielej, siej či béžovej. Pokiaľ máte doma radi niečo žiarivejšie, máme látky v limetkovej, rúžovej, fialovej či žltej.  A pokiaľ chcete mať vak naozaj originálny, nechajte si k nemu prišiť etiketu s vlastným obrázkom alebo textom. Výroba vaku sa tak predĺží na 1-2 týždne. 
 

Tak snáď už viete všetko podstatné a teraz hurá na vak. Prajeme pekné babie léto.

Sedací vak Klííídek

Sedací vak Klííídek

120 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Sofistikovaný tvar sedacieho vaku Klííídek vyzýva k maximálnemu možnému pohodliu. Veľmi vhodný vak pre moderne riešené interiéry. Doplňte svoju obývačku pohodlným a štýlovým vakom.
Sedací vak Sakypak s podnožníkom

Sakypak s podnožníkom

201 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Pohodlie o ktorom sa Vám ani nesnívalo. Keď sa posadiť na originálny sedací vak Sakypak a natiahnete si nohy na jedinečný podnožník, tú pohodu budete cítiť po celom tele.
Sedací vak Sakypak

Sedací vak Sakypak

161 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Jedinečný odpočinok pre váš chrbát? V našom Sakypaku sa pohodlne oprite a zrelaxujete sa po náročnom dni v práci alebo v škole. Pre mladých i dospelých .. skrátka pre každého.Späť na výpis noviniek


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej