Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Predstavujeme novinky – sedacie vaky pre relax

Synonymum pre odpočinok na osem? Hádate správne – SAKYPAKY :) A pretože relaxačných sedacích vakov nie je nikdy dosť, pridali sme do našej ponuky ďalšie tri – Sakypak, Klííídek a Sakypak s podnožníkom.   

Všetky tieto tri nové kúsky si môžete pozrieť pod textom, a tak stačí doplniť ešte ár stručných informácií. Jedná sa o jednovrstvové  sedacie vaky určené do interiéru. Použitý materiál – polyester s PVC záterom z vnútornej strany – je pevný a v prípade, že by sa pri tej parádnej relaxácii ulialo napríklad vínko alebo spadol kúsok čokolády, dá sa jednoducho vyčistiť mýdlovou vodou. Vnútro vaku tvoria zdravotne nezávadné polyesterové guličky. 

Naše nové vaky vám môžeme ušíť v 12tich rôzných farbách, nielen v klasickej černej, bielej, siej či béžovej. Pokiaľ máte doma radi niečo žiarivejšie, máme látky v limetkovej, rúžovej, fialovej či žltej.  A pokiaľ chcete mať vak naozaj originálny, nechajte si k nemu prišiť etiketu s vlastným obrázkom alebo textom. Výroba vaku sa tak predĺží na 1-2 týždne. 
 

Tak snáď už viete všetko podstatné a teraz hurá na vak. Prajeme pekné babie léto.

Sedací vak Klííídek

Sedací vak Klííídek

117 EUR
Skladom (expedícia z CZ)
Sofistikovaný tvar sedacieho vaku Klííídek vyzýva k maximálnemu možnému pohodliu. Veľmi vhodný vak pre moderne riešené interiéry. Doplňte svoju obývačku pohodlným a štýlovým vakom.
Sedací vak Sakypak s podnožníkom

Sakypak s podnožníkom

Akcia 215 EUR
Na objednávku (expedícia do týždňa)
Pohodlie o ktorom sa Vám ani nesnívalo. Keď sa posadiť na originálny sedací vak Sakypak a natiahnete si nohy na jedinečný podnožník, tú pohodu budete cítiť po celom tele.-9%
Sedací vak Sakypak

Sedací vak Sakypak

156 EUR
Skladom (expedícia z CZ)
Jedinečný odpočinok pre váš chrbát? V našom Sakypaku sa pohodlne oprite a zrelaxujete sa po náročnom dni v práci alebo v škole. Pre mladých i dospelých .. skrátka pre každého.Späť na výpis noviniek