Máme pre vás zľavu na tri naše topovky

Urobte v Klííídku Hači na Žiži! Nebojte sa, nerozprávame na vás ako na bábätká. Ale máme radosť, že vám môžeme dať predvianočný darček: zľavu 10 % na tieto tri najobľúbenejšie sedacie a váľacie vaky. Tak si poďte vybrať. Akcia platí do konca novembra pre farby, ktoré máme na sklade. Alebo dovtedy, než vypredáme všetky predšité zásoby. Zníženie ceny je automaticky nastavené pri každom produkte. 

Mäkkýše môžete kúpiť ako originálny vianočný darček deťom aj dospelým. Žiži je ideálny do detských izieb na hranie, váľanie sa a odpočívanie. Hači nadchne každého bez ohľadu na to, koľko má rokov. A Klííídek zas ocenia dospeláci v obývačke pred telkou alebo v útulnom rožku domácej kancelárie. Týmito mäkkýšmi skrátka urobíte pod vianočným stromčekom, na rozdiel od ponožiek, radosť. 

Zoznámte sa… 

Ahoj, ja som Hači
Som obľúbený hrací a váľací spoločník. Mám celkom ohybné telo, takže sa o mňa rodičia a deti často naťahujú. Keď zdvihnem opierku, ponúknem dospelákom ideálne pohodlie na sledovanie telky alebo odpočívanie v kancelárii. Hneď ako si ma vezmú deti do izby, tak sa mi trošku zatočí hlava. Položia si totiž moju opierku a používajú ma na blbosti a šantenie.

sedací vak hači

Zdravím, moje meno je Klííídek
Mám mäkké, pritom pevne tvarované telo. V mojej náruči rád zaspáva, odpočíva alebo pracuje každý dospelák. Dbám na svoj vzhľad, takže sa vraj hodím aj do modernejších interiérov. To ma teší. Som rád, keď majú ľudia štýl. Ja im to oplácam dokonalým pohodlím. 

Sedací vak Klííídek

Čau, volám sa Žiži
Rád si hoviem v kútiku detskej izby, kam na mňa jeho obyvatelia chodia odpočívať. A občas ma tiež vytiahnu na vankúšovú bitku. Keď im dospeláci prídu večer čítať rozprávky, čupnú si na mňa. Som taký pohodlný, že sa zo mňa nechce nikomu vstávať. Občas som kvôli tomu trošku pokrčený a potrebujem prevetrať a vyklepať. Veľmi som nevyrástol, v priemere mám necelý meter a na výšku asi 20 centimetrov, takže sa vojdem skoro všade. 

Sedací vak Žiži

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky