5 taburetů Gauí

  • Doprava ZADARMO
-5 %5 taburetů Gauí

Z týchto kociek poskladáte pestré a štýlové sedenie.Set obsahuje 5 kusov vakov v ľubovoľných farbách.Učebne a chillout zóny touto zostavou perfektne rozžiarite. Úplný popis

  • dĺžka90 cm
  • šírka65 cm
  • výška40 cm
Ušijeme pre vás do týždňaTovar nie je na sklade. Po objednávke ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-tich dní.
790 EUR750 EUR

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Popis produktu

Tento set obsahuje 5 ks taburetu Gauí.

Vaky je možné v sete aj farebne kombinovať. V tom prípade pri objednávke označte len jednu farbu a ostatné vypíšte do poznámky s uvedením počtov kusov jednotlivých farieb. Alebo nás skrátka kontaktujte a dohodneme sa spoločne na kombinácii.

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal.
Vysoko kvalitná látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Pre školy, škôlky a väčšie inštitúcie ponúkame špeciálny servis vakov. Pre vás to znamená iba objednať ho cez náš e-shop, alebo e.mailom a my sa o už všetko postaráme. Vaky vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplne.
Školám odporúčame servis vakov vopred objednať ideálne na obdobie prázdnin, kedy sú školy a škôlky zatvorené, alebo v obmedzenej prevádzke. Servisom dokážeme vrátiť vakom takmer rovnaký vzhľad, ako keď boli zhotovované nové. Prečítajte si viac o našom servisovaní vakov.

Taburet Gauí je opatrený plniacim otvorom, vďaka ktorému je možné kedykoľvek v budúcnosti dopĺňať jeho EPS výplň. Plniaci otvor je bezpečne zaistený dvojitým zipsom so schovaným jazdcom. Zvedavým deťom sa tak nepodarí otvor otvoriť a dostať sa k náplni.
Samotná EPS náplň je potravinárskej kvality, zdravotne nezávadná s certifikáciou a guličky sú dostatočne husté a malé, aby nedochádzalo k rýchlemu zosadnutiu.
Registrujte sa na našich stránkach a ako náš zákazník zakúpite vždy EPS náplne výhodnejšie.

Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vriec zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.
V prípade drobných pretrhnutí ostrými predmetmi sme schopní Vám vaky po dohovore opraviť. Oplatí sa vaky nakúpiť u nás, kde vám garantujeme možnosť ich servisovania a opráv.

Dôležité informácie

Materiál:Polyester
Hmotnosť:4,5 kg
Nosnosť:120 kg
Objem náplne:350 l
  • Nesmie sa bieliť chlórom
  • Nesmie sa prať
  • Ručné čistenie textíliou
  • Výrobok sa nesmie chemicky čistiť
  • Výrobok sa nesmie žehliť
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto produktu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky