Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Hojdačka SakyPaky

Vedeli ste, že hojdanie upokojuje? Už ako na drobcov v kočíku na nás toto zaberalo. Na kočíky sme už síce veľkí, ale do hojdačky sme akurát :) Hoďte sa do kľudu a hupajte NA TO!

Vaša cena 117 EUR

Popis produktu

Hojdačky SakyPaky sú ručne vyrábané, dvojvrstvové hojdačky. Spodná časť hojdačky je ušitá z pevného polyesterového materiálu. Vrchná časť je príjemný, savý bavlnený materiál. Celá sedacia časť hojdačky je spevnená po obvode našitým popruhom. Konštrukcia hojdačky je vyztužená tromi drevenými tyčami z tvrdého dreva. Túto výstuž je možné z hojdačky jednoducho vytiahnuť a následne veľmi ľahko previezť napríklad na piknik do prírody.

Technická špecifikácia

Materiál: Bavlna,  - vrchní část;Polyester - spodní část
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Nosnosť: kg - 120

Dále doporučujeme

Húpačka SakyPaky s olejovanými dubovými tyčami

Húpačka SakyPaky s olejovanými dubovými tyčami

156 EURLuxusná húpačka SakyPaky s olejovaným dubovými tyčami. Sedacia časť hojdačky je vyrobená z luxusného talianskeho poťahového materiálu. Maximálne pohodlie pre Váš relax.
Hojdačka SakyPaky s podnožníkom

Hojdačka s podnožníkom

137 EURHojdačky SakyPaky sú ručne vyrábané, dvojvrstvové hojdačky. Spodná časť hojdačky je ušitá z pevného polyesterového materiálu. Vrchná časť je príjemný, savý bavlnený materiál. Celá sedacia časť hojdačky je spevnená po obvode našitým popruhom.

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Hojdačka SakyPaky
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...