Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Húpačka SakyPaky s olejovanými dubovými tyčami

Luxusná húpačka SakyPaky s olejovaným dubovými tyčami. Sedacia časť hojdačky je vyrobená z luxusného talianskeho poťahového materiálu. Maximálne pohodlie pre Váš relax.

Vaša cena 156 EUR

Popis produktu

Húpačky SakyPaky sú ručne vyrábané, dvojvrstvové. Spodná časť húpačky je ušitá z pevnej polyesterovej tkaniny. Vrchná časť je príjemný, savý, bavlnený materiál. Celá sedacia časť húpačky je spevnená po obvode našitým popruhom. Konštrukcia húpačky je vystužená tromi drevenými tyčami z tvrdého, dubového dreva, ošetrenými prírodným olejom pre drevo. Túto výstuhu je možné z húpačky jednoducho vytiahnuť a húpačku tak možno veľmi ľahko previezť napríklad na piknik do prírody.

Technická špecifikácia

Materiál: Bavlna,  - vrchní část;Polyester - spodní část
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Nosnosť: kg - 120

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Húpačka SakyPaky s olejovanými dubovými tyčami
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...