Pelechvaky v 3 veľkostiach

Vo februári sme sľubovali, že od marca budú pelechvaky v troch rozmeroch, tak aby svoje pohodlné miestečko mal malý aj veľký pes alebo napríklad mačka či miniprasiatko. A je to tu! Po novom šijeme veľkosti XS, M a XL.

Parádný pelíšok nielen pre domáceho mazlíčka

Keď sme minulý rok prvýraz prišli s pelechvakom Kostička alebo sedacím vakom pre psíka, veľmi sme nevedeli, aká bude vaša reakcia. Ale je vidieť, že kopec ľudí chce pohodlné ležanie dopriať nielen sebe ale aj štvornohému priateľovi, takže sme na základe vašich ohlasov sortiment mäkúčkých pelíškov rozšírili. Po novom máme v ponuke pelechvaky v troch rozmeroch:

 – veľkosť XS  – dĺžka 85 cm, šířka 50 cm

 – veľkosť M    – dĺžká 105, šířka 55 cm

 – veľkosť XL  – dĺžka 125, šířka 60 cm
 

Pelechvak Kůstka ze SakyPaky

Odolný a prateľný poťah

Nech si už zaobstaráte malý, stredný alebo veľký rozmer, všetky pelechvaky majú nosnosť do 50 kg a je možné k nim dokúpiť menovku. Spoločné majú tiež to, že sú ušité z dvoch vrstiev. Vnútorná časť tvorí plstená podšívka, vrchný obal tvorí 100% polyester. Vak je vďaka tomu pevný, odolný a nepremokavý. Keď je to potrebné, vrchný obal môžete jednoducho rozopnúť zipsom a vyprať v práčke. Rovnako ako u ostatných sedacích vakov SakyPaky je obal naplnený certifikovanou a zdravotne nezávadnou EPS náplňou.

Vášmu zvieraciemu kamarátovi prajeme príjemné váľanie :)
 

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky