Prajeme vám pohodové Vianoce plné splnených prianí

Milí priatelia pohodlného sedenia,
je to tu. Posledných pár dní tohto roka – kapor, stromček, darčeky, koláčiky, rozprávky… Však viete. My vám do decembrového zhonu aj na sviatky prajeme, nech si vždy nájdete chvíľku pohodlne sa uvelebiť a odpočinúť si. Uvarte si víno, obujte teplé ponožky a zabudnite na malicherné starosti. Prežite Vianoce v pokoji, s úsmevom na tvári a s ľuďmi, ktorých máte radi.

Do nového roka vám prajeme, nech sa máte dobre. Nech si na zadok sadnete vždy len z dobrých správ, nech sa nemusíte tváriť kyslo ako citrón, nech sa nad vami nesťahujú mračná, a keď budete náhodou padať ako hruška, nech vždy pristanete do mäkkého.

Ak si ešte lámete hlavu s darčekmi, pripomíname, že naše mäkkýše urobia pod stromčekom, na rozdiel od ponožiek, naozaj radosť. Garantujeme doručenie objednávok vytvorených do 19. decembra (platí pre skladové položky). V showroome na vás čakáme do 21. 12. Tento deň je aj posledným, keď budeme expedovať zásielky. Potom si aj my užijeme zaslúžené voľno a budeme sa na vás tešiť v novom roku.

SakyPaky přejí pohodlné Vánoce

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky