Sedacie vaky a vrecia šijeme pre firmy, škôlky aj múzeum

Máme radi výzvy a tých sme si posledné mesiace užili a stále užívame. Nešime totiž len jednotlivé sedacie vaky do domácností ale vytvárame aj originálne kúsky pre firmy, škôlky, múzeá... Pozrite sa na naše referencie a sami uvidíte.
 

Filmové vaky alebo posedenie na nýtoch

V nedávnej dobe nás zamestnávali dve veľké zákazky. Prvá, ktorú sme len nedávno dokončili je pre Muzeum Karla Zemana v Prahe. Vytvorili sme unikátne vaky priamo s obrázkami zo Zemanových filmov, predovšetkých zo znímku Vynález skazy. Ide o grafiku kovových častí a nýtovaných dielov, plus boli použité zábery z filmu. Cieľ zadávateľa, aby produkty do expozície pekne zapadli, sa nám, myslíme podaril :) . A rovnako tak si prvé kúsky ktoré sme do múzea doviezli získali obľubu u návštevníkov - do dvoch minút boli rozobraté.

Kecky SakyPaky po celých Čechách

Vyrobili sme aj obrovské sedacie vaky KECKA pre pražskú centrálu spoločnosti Vodafone, a pretože sa páčili - sú aj v ponuke nášho e-shopu - ušili sme ich aj na všetky prdajne po celých Čechách.

Takže keď  zháňate do svojej kancelárie, materského centra, škôlky alebo napríklad kaviarne designový "nábytok", nech už v podobe sedacieho vaku, taburetky alebo napr. hojdačky, obráťte sa na nás. Určite sadohodneme, tak aby to bolo práve podľa vášho gusta :)Sedací vaky pro Muzeum Karla ZemanaSedací pytle pro Muzeum Karla Zemana

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky