Vyskúšajte si vak priamo v obývačke

Bude sa sem tá sivá hodiť? Nebude veľmi veľký? Vieme, čo riešite, keď vyberáte sedací vak. Ak objednávate online, nie ste si istí farbou alebo veľkosťou. Keď ste v showroome, máte strach, či sa vojde medzi stenu a sedačku alebo či z neho bude dobre vidieť na telku. My vám túto dilemu teraz pomôžeme lepšie rozlusknúť. Teraz si totiž môžete vďaka rozšírenej realite vyskúšať, ako bude vak vyzerať v konkrétnom interiéri.

Ako na to?

Vaky (zatiaľ niektoré, časom všetky) majú v detaile produktu banner s čarovným tlačidlom „Vyskúšať“

SakyPaky pak v rozšířené realitě

Ak vyberáte vak v mobile, stačí na tlačidlo „Vyskúšať“ kliknúť a dostanete sa rovno ku kamere. Ak vyberáte na počítači, otvorte v telefóne čítačku QR kódov a naskenujte (prípadne vložte uložený) QR kód. Kliknite na odkaz, ktorý sa objaví.

Potom namierte telefón na prázdne miesto v interiéri a postupujte podľa inštrukcií na displeji.

Keď v priestore uvidíte vak, môžete hýbať s telefónom a „obísť“ si vak dookola alebo ho prstami na displeji presúvať či otáčať.

V aplikácii si môžete tiež všetko vyfotiť alebo nahrať video, uloží sa vám do galérie.

Ak chcete vyskúšať vak inej farby, v detaile produktu si vyberte inú farbu vaku a znovu kliknite na „Vyskúšať“. Vždy sa v interiéri ukáže vak takej farby, akú máte zvolenú v detaile produktu a akú teda vidíte na náhľadovom obrázku.

Čo ďalšie vám pomôže s výberom?

  • Vzorkovnica látok – radi vám ju pošleme nezáväzne a zdarma. Stačí pri konkrétnom vaku kliknúť na „Vzorkovnica farieb“ a vyplniť komu a kam ho máme poslať.
SakyPaky gif

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky