Zariaďujeme detské izbičky: Mäkkýše na leňošenie aj na učenie

Prísť domov, hodiť tašku do kúta a… rozvaliť sa na pohodlný vak. Presne na to sa bude tešiť každý školák, ak mu do izbičky kúpite niektorý z našich mäkkýšov. Sú pohodlné, príjemné a extrémne návykové (pozor, nielen pre deti). Drobci na nich môžu odpočívať po náročnom dni, čítať obľúbené knižky, sledovať televíziu alebo sa učiť na písomky.

sedací vaky do dětského pokoje

Vďaka sedacím vakom vytvoríte deťom pohodlnú relaxačnú zónu, ktorá je popri spacej, hracej a pracovnej jedna zo štyroch dôležitých častí školákovej a školáčkinej izby. Odpočinok, priestor na koníčky, miesto na posedenie s priateľmi je „obývačkovou“ časťou detskej izby, ktorú ocenia malí drobci aj starší študenti. Tak im zariaďte útulný kútik s obľúbenými mäkkýšmi, dekou, vankúšikom a lampičkou, v ktorom sa im bude, nielen cez zimu, dobre lebediť.

Okrem váľacích a sedacích vakov máme aj taburety. Sú pohodlnou oporou pod nohy napríklad pri vaku, posteli alebo pri pohovke. Podnožníky a podsedáky sa hodia pod písací stôl alebo na stoličku, aby školák sedel rovno a nekrivil si chrbát.

podsedáčky a taburety saky paky

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky