Zbalte si saky-paky a von!

Chcete si i vonku urobiť pohodlie a nestačí vám iba deka, alebo podobná tenká prikrývka? Potom voľte sedacie vaky, ktoré sa nemusíte báť vziať na lúku, do prírody alebo k vodě. Tak neseďte doma, zoberte vak a utekajte relaxovať do slnečnej prírody!

Chcete si i vonku urobiť pohodlie a nestačí vám iba deka, alebo podobná tenká prikrývka? Potom voľte sedacie vaky, ktoré sa nemusíte báť vziať na lúku, do lesa alebo k vode. Tak neseďte doma, zoberte vak a utekajte relaxovať do slnečnej prírody!

Utekajte si posedieť na čerstvý vzduch

Naše váľacie vaky sa budú skvele vynímať na vašej záhrade i terase. Môžu sa pochváliť variabilitou, dajú sa vziať kedykoľvek a kamkoľvek. Vďaka nízkej hmotnosti ich bezproblémou unesú i príslušníčky nežného pohlavia. Zvolený povrch materiálu naviac zaručí jednoduché čistenie, v prípade ľahkého ušpinenia postačí vlhkou handričkou prejsť povrch a máte po starostiach.

Vonkajšie pohodlné sedenie

Z nášho sortimentu doporučujeme sedacie vaky na von i do interiéru, ktoré sú piamo ako stvorené na oddych v prírode, či posedenie u bazénu. Ako mimoriadne komfortné vidíme taburety. Väčšina z nich je vybavená vodným stĺpcom – ten zaručí vodeodolnost. Zásluhou kvalitného materiálu sa veľmi ľahko udržujú. Naviac majú uzatváranie na zips, takže náplň môžete meniť podľa vašich preferencií.

TIP : Pokiaľ ste tak „šikovní", že se vám na vak podarilo vyliať víno alebo umazať ho od mastného jedla, využite našu službu čistenie sedacích vakov.