Zbalte si saky-paky a von!

Chcete si i vonku urobiť pohodlie a nestačí vám iba deka, alebo podobná tenká prikrývka? Potom voľte sedacie vaky, ktoré sa nemusíte báť vziať na lúku, do lesa alebo k vode. Tak neseďte doma, zoberte vak a utekajte relaxovať do slnečnej prírody!

Utekajte si posedieť na čerstvý vzduch

Naše váľacie vaky sa budú skvele vynímať na vašej záhrade i terase. Môžu sa pochváliť variabilitou, dajú sa vziať kedykoľvek a kamkoľvek. Vďaka nízkej hmotnosti ich bezproblémou unesú i príslušníčky nežného pohlavia. Zvolený povrch materiálu naviac zaručí jednoduché čistenie, v prípade ľahkého ušpinenia postačí vlhkou handričkou prejsť povrch a máte po starostiach.

Vonkajšie pohodlné sedenie

Z nášho sortimentu doporučujeme sedacie vaky na von i do interiéru, ktoré sú piamo ako stvorené na oddych v prírode, či posedenie u bazénu. Ako mimoriadne komfortné vidíme taburety. Väčšina z nich je vybavená vodným stĺpcom – ten zaručí vodeodolnost. Zásluhou kvalitného materiálu sa veľmi ľahko udržujú. Naviac majú uzatváranie na zips, takže náplň môžete meniť podľa vašich preferencií.

TIP : Pokiaľ ste tak „šikovní", že se vám na vak podarilo vyliať víno alebo umazať ho od mastného jedla, využite našu službu čistenie sedacích vakov.

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky