Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Obchodné podmienky

Objednávanie tovaru, zákaznícky účet

Zmluvný vzťah zákazníka a predajcu vzniká objednaním tovaru prostredníctvom internetového obchodu saky-paky.sk.

Objednať tovar v obchode saky-paky.sk je možné:

  • online bez registrácie - počas objednaní tovaru poskytnete údaje v nevyhnutnom rozsahu  pre vybavenie a doručenie objednávky
  • online s registráciou - počas objednávania tovaru môže vytvoriť zákaznícky účet a využívať výhody registrácie.
  • telefonicky a e-mailom (info@saky-paky.sk)

Po odoslaní objednávky bude objednávka spracovaná a na Váš e-mail bude obratom doručené potvrdenie o prijatí objednávky. Na uvedenú e-mailovú adresu Vám budú v prípade potreby zasielané všetky ďalšie informácie ohľadom Vašej objednávky.
Zákazník či kupujúci súhlasí s tým, že dostane odkaz v rekapitulácii objednávky e-mailom, kde si možno účtenku stiahnuť v elektronické podobe.

Cena tovaru a zľavy

Cena každého predávaného produktu je uvedená vo výpise produktov a na stránkach s detailom produktu. Zobrazené ceny sú konečné, vrátane DPH.

Akciové ceny platia do vypredania zásob alebo do odvolania, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak.

Storno objednávky

Objednávku môžete stornovať v deň odoslania objednávky do 14:00 hod, alebo v prípade, ak predajca nedodržal podmienky dodania stanovené v obchodných podmienkach.

Predajca má právo stornovať objednávku, ak z dôvodu nedostupnosti tovaru ani pri vynaložení všetkého úsilia, ktoré možno od neho spravodlivo požadovať nie je schopný dodať tovar kupujúcemu v požadovanej lehote alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode. Nezodpovedáme za ušlý zisk, stratu príležitosti alebo žiadne iné nepriame alebo následné straty vzniknuté akýmkoľvek spôsobom.

Ak ste už pred stornovaním uhradil cenu objednaného tovaru bankovým prevodom, platba bude v celej výške vrátená do 7 dní na Váš účet.

Odstúpenie od objednávky

Podľa platnej legislatívy máte nárok na vrátenie tovaru 7 pracovných dní od dňa doručenia zásielky bez udania dôvodu, do tohto času nám musíte oznámiť Vaše rozhodnutie.

V rámci tejto lehoty po prevzatí tovar môžete rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je zvyčajné pri nákupe v klasickom obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a po niekoľkých dňoch vrátiť.

Peniaze za zakúpený tovar vám vrátime na účet z ktorého ste platbu vykonali, resp. na iný účet, najneskôr do 15 dní od prijatia vráteného tovaru.

Tovar je prosíme zaslať späť v pôvodnom nepoškodenom obale, nepoužitý, nepoškodený, kompletný vrátane príbalového letáku, príslušenstva a pod., spolu s kópiou dokladu o kúpe a  sprievodným listom s uvedením čísla objednávky, kontaktných údajov a čísla účtu. Tovar musí byť zabalený tak, aby nemohlo dôjsť k jeho poškodeniu počas prepravy. Balíky poslané na dobierku nebudú prebraté.

Rovnaké podmienky vrátenia tovaru sa vzťahujú odstúpenie od objednávky aj v prípade osobného odberu prevzatí tovaru na adrese prevádzky.

 

 

Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej