Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.sedací vak KANAFAS Dúha

Sedieť alebo sa váľať? Sedacie vaky KANAFAS sú najpopulárnejším typom sedacieho vaku. Vďaka svojej tvárnosti ich môžete využiť ako pohodlné kreslo rovnako tak, ako váľaciu leňošku. Ideálny pre večery pri obľúbenom seriálu alebo relax s knižkou. Dizajn vaku Dúha je originálnym motívom od SakyPaky. Farebne rozžiari každú izbu aj izbičku.

Vaša cena 156 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitná polyesterová látka je nenáročná na údržbu. Materiál je vyrobený priamo v Českej republike. Čiastočne vhodný je aj pre exteriér - má 300 mm vodný stĺpec. Prípadné nečistoty možno jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Sedací vak Kanafas je vybavený bezpečným uzatváraním dvojitým suchým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo doplňovať výplň a prispôsobiť ho tak vlastným potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť pre naše sedacie vaky zabezpečujeme dvojitými švami, používame len kvalitné a certifikované materiály a tiež viacstupňovú kontrolu pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 6,9Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 350

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku sedací vak KANAFAS Dúha
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej