Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Sedací vak ŽIŽI a taburetky

Nakupujete pre škôlku, učebňu, detské centrum alebo chcete skrášliť detský kútik vo Vašej predajni? Možno jednoducho pátrate po väčšom počte kvalitných sedacích vakov za fajn cenu. Potom sa Vám náš štvordielny set môže hodiť.

Vaša cena 219 EURPôvodne 230 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitná látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Sedací vak Žiži aj taburet sú opatrené bezpečným uzatváraním dvojitým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobovať je tak vlastných potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a taktiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Pokiaľ máte záujem o tento set v inej farebnej kombinácii, uveďte to do poznámky pri objednávke vo tvare:
Farba taburet 1: (napr.) azurová 
Farba taburet 2: (napr.) červená
Farba taburet 3: (napr.) limetka
Farba ŽIŽI bočný diel: (napr.) limetka 
Farba ŽIŽI vrchný a spodný diel: (napr.) azurová
A lebo nás jednoducho kontaktujte a my už Vám pomôžeme s kombináciou

Technická špecifikácia

Materiál: Polyester -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 2 + 1 + 1 + 1Nosnosť: kg - 100Objem náplne: l - 120 a 50

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Sedací vak ŽIŽI a taburetky
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...