Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Taburet DUŠINKA

Originálny sedací taburet s motívom DUŠINKY. Exkluzívne len v našom e-shopu. Vaša malá princezná si bude chcieť zamilovať do svojej izby.

Vaša cena 78 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací taburet. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitné látky sú nenáročné na údržbu. Materiál je vyrobený priamo v Českej republike. Čiastočne vhodný je aj pre exteriér - má 30 cm vodného stĺpca. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou so saponátovou vodou. Sedací vak Taburet je vybavený bezpečnostným uzáverom s dvojitým zipsom, vďaka ktorému je možné odobrať alebo doplniť obsah a prispôsobiť jeho vlastným potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zabezpečujú dvojité švy, používanie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 1Nosnosť: kg - 100Objem náplne: l - 50

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Taburet DUŠINKA
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...