Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Vak na váľanie Obludka SakyPaky

Na mazlenie, na váľanie, na objímanie. Vak si deti zamilujú a už ho nepustia. Počítajte s tým, že im ho budete voziť so sebou aj k starej mame na návštevu. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Vyrobená na mieru detskej fantázii.

Vaša cena 102 EUR

Popis produktu

Jednovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Vysoko kvalitný elastický materiál s mäkkou vánkúšovou výplňou. Vak má zašitý plniaci otvor a nie je možné do neho doplňovať výplň. Je to s ohľadom na maximálnu bezpečnosť Vašich detí. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou.

Technická špecifikácia

Materiál: Elastika - 80 %PES 20% lycra Power
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 1,4Nosnosť: kg - 90Objem náplne: l - 90

Dále doporučujeme

Vankúš Obludka malá

Vankúš Obludka malá

47 EURObludka sa stane obľúbeným "mazlíčkom" Vašeho prcka. Bude si ju brať všade so sebou. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Jednoducho vyrobená na mieru detskej fantázii.

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Vak na váľanie Obludka SakyPaky
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...