Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.WAAW kreslo - talianska EKO koža

Toto už nie je "len" sedacej vak.Tohle je WAAW kreslo ... štýlové a pohodlné. Radi by sme Vám ho viac popísali, ale toto kreslo na sedenie je neopísateľné. To musíte skúsiť. Je to waaw!

Vaša cena 235 EUR

Popis produktu

Jendnovrstvový sedací vak. Nemá dodatočný vnútorný obal. Luxusná syntetická koža zložená z 15% pravých kožených vlákien na tkanej textílii. Materiál najvyššej kvality atestovaný na odolnosť trhania, oteru, mechanického oderu, pliesňam a proti opakovanému ohybu. Naviac je vyrobený v súlade s ekologickými predpismi EU a neobsahuje AZO farbivá. Materiál je nenáročný na údržbu. Prípadné nečistoty je možné jednoducho odstrániť vlhkou hubkou. Sedací vak je opatrený bezpečným uzatváraním dvojitým suchým zipsom, vďaka ktorému je možné odoberať alebo dopĺňať výplň a prispôsobovať ho tak vlastných potrebám. Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a taktiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.

Technická špecifikácia

Materiál: Talianska EKO koža -
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 7Nosnosť: kg - 120Objem náplne: l - 307

Dále doporučujeme

Sedací vak TABURET - talianska EKO koža

TABURET talianska EKO koža

66 EURTaburet je ideálnym riešením pre dostatok sedacích miest keď príde návšteva. Vďaka svojej veľkosti je veľmi skladný. Pokiaľ na ňom nebudete práve sedieť, poslúži Vám ako pohodlná podložka pod nohy :)

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku WAAW kreslo - talianska EKO koža
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...