Divan INONO

  • Doprava ZADARMO
  • Novinky
  • [AR] Rozšírená realita
Divan INONO
Vyskúšajte vak priamo vo vašom interiériVyskúšať

Keď leziete na Mount Everest, je vysoká pravdepodobnosť, že to zabalíte v poslednom tábore pod vrcholom. Napríklad kvôli počasiu. Nevylézt až hore však môže mať veľa výhod. Vážne. Sedací vak DIVAN sa zastavil tesne pod vrcholom zámerne. Po prvé, hore už stoja DIVAN MAX a pre dvoch tam nie je dosť miesta. Po druhé, nie každý má doma či v kancelárii toľko priestoru, aby tam umiestnil veľkorysý DIVAN MAX. A za tretie, DIVAN stojí proste o niečo menej. Rozmery sedacieho vaku DIVAN sú 120 x 140 x 90 cm (Š x H x V) výška sedadla potom činí 40 cm. DIVAN má snímateľný, prateľný poťah a šiestich-komorovú vnútornú vložku. Prvé doplnenie náplňou je zdarma. Úplný popis

  • dĺžka140 cm
  • šírka120 cm
  • výška90 cm
Vyrobíme na zákazkuTovar vyrábame na objednávku. Po finálnej dohovore ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 2 do 8-mich týždňov podľa zvoleného materiálu.

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Pri Vašom záujme o produkty z radu INONO nás môžete osloviť s nezáväznú dopytom. Máte možnosť zapožičania vzorkovníka alebo celé sedačky na skúšku.

DIVAN INONO má snímateľný, prateľný poťah a vnútornú vložku. Dostupný je vo variante INDOOR aj OUTDOOR.
Uvedená cena je najnižšou cenou v ponuke variantov materiálov. Presnú kalkuláciu Vám vypočítame na základe Vášho výberu. K tomuto odporúčame vyžiadať si cez formulár zapožičanie vzorkovníka, ktorý obsahuje spolu 28 materiálov a farieb. Z týchto môžete v kľude a doma vyberať.
Okrem vzorkovníka Vám ponúkame tiež zapožičanie celej sedačky. Viac informácií na zapožičanie získate po kliknutí na nezáväznú dopyt.

Ako vyrábame radu INONO? Sedačky a taburetky Inon sú remeselne špičkovo spracované výrobky kompletne vyrábané v olomouckom ateliéri. Každý produkt vyrábame na mieru a to na základe vašej špecifikácie. Prosím, nečakajte teda dodanie do 48 hodín. Nejde o žiadnu rychloobrátku, ale kus poctivého nábytku. Dodacia lehota preto činí 3 - 8 týždňov, podľa zvoleného materiálu. Pre výrobu všetkých produktov INONO používame prémiové španielskej materiály v celej škále farieb a odtieňov, na ktoré poskytuje výrobca záruku 5 rokov pre interiérové ​​materiály a 2 roky pre exteriérové ​​materiály. Všetky materiály disponujú špeciálnou úpravou proti zašpineniu, majú vysoký stupeň odolnosti oderu a žmolkovatosť (od 31000 cyklov až po 100000 cyklov) a sú prateľné v bežnej práčke. Čo platí pre dvojvrstvové produkty.
Pre väčšinu sedačiek a taburetov platí, že si môžete zvoliť medzi interiérovú a exteriérovú variantou. Vonkajší variantu vám dodáme vyvedenú v materiáli s vysokou UV odolnosťou a zosilnenou ochranou voči pôsobeniu chlóru. Sedačky vďaka tomu môžete umiestniť napríklad priamo pri bazéne. K exteriérovým variantom sedačiek si môžete dokúpiť praktické doplnky ako napríklad pláštenky na zazimovanie a 100% ochranu pred nepriaznivým počasím.

Pri zakúpení produktov INONO vám zároveň garantujeme profesionálny servis spočívajúci v doplnení náplňou a vyčistenie / výmeny poťahov. Prvé doplnenie náplňou je u rady INONO zadarmo.

Dôležité informácie

Hmotnosť:18 kg
Nosnosť:250 kg
Objem náplne:600 l
  • Možné prať v práčke
  • Nesmie sa bieliť chlórom
  • Výrobok sa nesmie žehliť
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky