SakyPaky INONO

INONO
od SakyPaky 

Sedačky a taburetky INONO sú remeselne spracované výrobky špičkovej kvality kompletne vyrábané v našom olomouckom ateliéri. Jedná sa o zákazkovú výrobu s termínom dodania 3-8 týždňov podľa zvoleného materiálu. Ku každému vášmu požiadavku budeme mať individuálny prístup, aby sme spoločne doladili sedačky podľa vašej predstavy.

Špičkové španielske materiály v širokej ponuke pestrých farieb a s päťročnou garanciou sú zárukou tej najvyššej možnej kvality. Materiály sú s úpravou proti špineniu a sú prateľné v pračke (platí pre dvojvrstvové produkty)

Vzorkovníky materiálov sme schopní vám v prípade záujmu zapožičať (za zálohu) k vám domov, kde si môžete v kľude vybrať, prípadne doladiť tú správnu farbu s vašim dizajnérom.

Väčšinu sedačiek INONO môžete mať tiež v exteriérovej variante z materiálu s vysokou UV odolnosťou a posilnenú ochranou voči pôsobeniu chlóru. Sedačky potom môžete umiestniť a využiť napríklad priamo pri bazéne.

K exteriérovým variantom sedačiek ďalej ponúkame doplnky ako drevenú podnož (rošt), ktorá sedačky ochráni pred navlhnutím zo spodnej strany, alebo pláštenky na zazimovanie a 100% ochranu v nepriaznivom počasí. 

Pri zakúpení produktov INONO vám zároveň ponúkame kedykoľvek v budúcnosti ich servis spočívajúci v doplnení náplňou a vyčistenie / výmeny poťahov. Týmto sa postaráme, aby vaše sedenie bolo stále ako nové.

(Servis je služba, ktorá nie je zahrnutá v cene produktu.)

Kedykoľvek sme pripravení vám poradiť s výberom vhodného typu a farby, prípadne upraviť existujúce modely tak, aby ideálne ladili s vaším interiérom. Neváhajte nám napísať, alebo zavolať.

Tešíme sa nasedenie!

Produkty našeju produktovej rady INONO môžete vidieť na showroomoch
v Olomouci, v Prahe , v Brne a v Bratislave.

e-mail: info@sakypaky.cz / alebo telefon +420 727 872 650
Sledujte nás na našom Instagramovém účte.

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky