Divan MAX INONO

  • Doprava ZADARMO
Divan MAX INONO

Kráľ alebo kráľovná medzi INONO leňoškami. Absolútny vrchol INONO ponuky. Veľkorysé rozmery 140 x 160 x 90 cm (Š x H x V) a výška sedaku 40 cm robia z Divánu MAX dokonalého spoločníka pre chvíle voľna a pohody. Uvelebte sa v Diváne MAX a začítajte sa do zaujímavej knižky, mrknite na zaujímavý film alebo si treba rozprávajte so svojou rodinou či kamarátmi. DIVAN MAX má prémiový poťah, ktorý veľa vydrží a šiestich-komorovú vnútornú vložku pre dokonalý tvar a pritom pohodlné sedenie. Toto už nie je nejaký sedací vak, je to poctivý kus dizajnového nábytku. Prvý doplnenie náplňou je u rady INONO zadarmo. Úplný popis

  • dĺžka160 cm
  • šírka140 cm
  • výška90 cm
Vyrobíme na zákazkuTovar vyrábame na objednávku. Po finálnej dohovore ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 2 do 8-mich týždňov podľa zvoleného materiálu.

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Pri Vašom záujme o produkty z radu INONO nás môžete osloviť s nezáväznú dopytom. Máte možnosť zapožičania vzorkovníka alebo celé sedačky na skúšku.

DIVAN MAX INONO má snímateľný, prateľný poťah a 6-ti komorovú vnútornú vložku. Dostupný je vo variante INDOOR aj OUTDOOR.
Uvedená cena je najnižšou cenou v ponuke variantov materiálov. Presnú kalkuláciu Vám vypočítame na základe Vášho výberu. K tomuto odporúčame vyžiadať si cez formulár zapožičanie vzorkovníka, ktorý obsahuje spolu 28 materiálov a farieb. Z týchto môžete v kľude a doma vyberať.
Okrem vzorkovníka Vám ponúkame tiež zapožičanie celej sedačky. Viac informácií na zapožičanie získate po kliknutí na nezáväznú dopyt.

Ako vyrábame radu INONO? Sedačky a taburetky Inon sú remeselne špičkovo spracované výrobky kompletne vyrábané v olomouckom ateliéri. Každý produkt vyrábame na mieru a to na základe vašej špecifikácie. Prosím, nečakajte teda dodanie do 48 hodín. Nejde o žiadnu rychloobrátku, ale kus poctivého nábytku. Dodacia lehota preto činí 3 - 8 týždňov, podľa zvoleného materiálu. Pre výrobu všetkých produktov INONO používame prémiové španielskej materiály v celej škále farieb a odtieňov, na ktoré poskytuje výrobca záruku 5 rokov pre interiérové ​​materiály a 2 roky pre exteriérové ​​materiály. Všetky materiály disponujú špeciálnou úpravou proti zašpineniu, majú vysoký stupeň odolnosti oderu a žmolkovatosť (od 31000 cyklov až po 100000 cyklov) a sú prateľné v bežnej práčke. Čo platí pre dvojvrstvové produkty.
Pre väčšinu sedačiek a taburetov platí, že si môžete zvoliť medzi interiérovú a exteriérovú variantou. Vonkajší variantu vám dodáme vyvedenú v materiáli s vysokou UV odolnosťou a zosilnenou ochranou voči pôsobeniu chlóru. Sedačky vďaka tomu môžete umiestniť napríklad priamo pri bazéne. K exteriérovým variantom sedačiek si môžete dokúpiť praktické doplnky ako napríklad pláštenky na zazimovanie a 100% ochranu pred nepriaznivým počasím.

Pri zakúpení produktov INONO vám zároveň garantujeme profesionálny servis spočívajúci v doplnení náplňou a vyčistenie / výmeny poťahov. Prvé doplnenie náplňou je u rady INONO zadarmo.

Dôležité informácie

Hmotnosť:20 kg
Nosnosť:250 kg
Objem náplne:700 l
  • Možné prať v práčke
  • Nesmie sa bieliť chlórom
  • Výrobok sa nesmie žehliť
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky