Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Hojdačka SakyPaky s podnožníkom

Hojdačky SakyPaky sú ručne vyrábané, dvojvrstvové hojdačky. Spodná časť hojdačky je ušitá z pevného polyesterového materiálu. Vrchná časť je príjemný, savý bavlnený materiál. Celá sedacia časť hojdačky je spevnená po obvode našitým popruhom.

Vaša cena 137 EUR

Popis produktu

Hojdačky SakyPaky sú ručne vyrábané, dvojvrstvové hojdačky. Spodná časť hojdačky je ušitá z pevného polyesterového materiálu. Vrchná časť je príjemný, savý bavlnený materiál. Celá sedacia časť hojdačky je spevnená po obvode našitým popruhom. Konštrukcia hojdačky je vyztužená tromi drevenými tyčami z tvrdého dubového dreva. Túto výstuž je možné z hojdačky jednoducho vytiahnuť a následne veľmi ľahko previezť napríklad na piknik do prírody. Hojdačka je vybavená pohodlným podnožníkom, vďaka ktorému si relax vychutnáte skutočne naplno.

Technická špecifikácia

Materiál: Bavlna,  - vrchní část;Polyester - spodní část
Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok nieje vhodné praťJe možné čistiť vlhkou textiliou. Neprať. Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Nosnosť: kg - 120

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Hojdačka SakyPaky s podnožníkom
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...