Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Predstavujeme nové sedacie vrecia

Rozhodli sme sa urobiť radosť deťom i dospelým. Znovu si tak u nás môžete kúpiť originálnu Obludku, luxusný Sakypak s podnožníkom a mäkkučké vankúše. A máme ešte jednu novinku- prezentujeme naše fotky na Instagrame.  
 

Obludka pre detskú fantáziu

Nepreháňame, keď tvrdíme, že si ju deti zamilujú. O čom že je reč? O detskom sedacom vreci Obludka. Na jednej strane krásne gúľa očami, na druhej spí a hlavne je vak úplne ideálny pre váľanie a mazlenie. Pokiaľ nemáte doma toľko miesta alebo je vaše dieťatko zatiaľ malé, Obludku máme i vo forme vankúša!


Sedací pytel Sakypak s podnožníkem

Vankúš, s ktorým se bude spať jedna báseň

Dospelý ale rozhodne nemusia svojim ratolestiam závidieť. Pre mäkké poležaníčko je ako stvorený sedací vak Sakypak s podnožníkom. Objednať si ho môžete hneď v 12 farbách. To bude designový doplnok do vašeho interiéru. A pretože často trávime viac času v práci ako doma, ďalšou novinkou je vankúš Šanón. Ako už z názvu vyplýva, je v designe kancelárskych dosiek, takže zakryť malého šlofíka v práci nebude vôbec ťažké :) A pozor na vankúš je možné vytlačiť text podľa vašeho želania. 

Väčšinu spomínaných sedacích vriec, vakov a vankúšov šijeme na objednávku, takže prosíme o trpezlivosť, dodanie býva do dvoch týždňov. Viete, ale ako sa hovorí – kto si počká, ten sa dočká. 

Vak na váľanie Obludka SakyPaky

Vak na váľanie Obludka SakyPaky

102 EUR
Na objednávku (expedícia do 2 týždňov)
Na mazlenie, na váľanie, na objímanie. Vak si deti zamilujú a už ho nepustia. Počítajte s tým, že im ho budete voziť so sebou aj k starej mame na návštevu. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Vyrobená na mieru detskej fantázii.
Vankúš Obludka malá

Vankúš Obludka malá

47 EUR
Na objednávku (expedícia do 2 týždňov)
Obludka sa stane obľúbeným "mazlíčkom" Vašeho prcka. Bude si ju brať všade so sebou. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Jednoducho vyrobená na mieru detskej fantázii.
Vankúš Šanón SakyPaky

Vankúš Šanón

33 EUR
Na objednávku (expedícia do 2 týždňov)
I v práci je potrebné si oddýchnuť. Obstarajte šéfovi alebo kolegovi náš praktický a nenápadný kancelársky vankúšik, ktorý si skryje v poličke so šanónmi. Keď to na neho príde, stačí vankúš vytiahnuť a na chvíľku sa zložiť. Než opäť načerpá silu :-).
Sedací vak Sakypak s podnožníkom

Sakypak s podnožníkom

Akcia 215 EUR
Na objednávku (expedícia do týždňa)
Pohodlie o ktorom sa Vám ani nesnívalo. Keď sa posadiť na originálny sedací vak Sakypak a natiahnete si nohy na jedinečný podnožník, tú pohodu budete cítiť po celom tele.-9%Späť na výpis noviniek