Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Predstavujeme nové sedacie vrecia

Rozhodli sme sa urobiť radosť deťom i dospelým. Znovu si tak u nás môžete kúpiť originálnu Obludku, luxusný Sakypak s podnožníkom a mäkkučké vankúše. A máme ešte jednu novinku- prezentujeme naše fotky na Instagrame.  
 

Obludka pre detskú fantáziu

Nepreháňame, keď tvrdíme, že si ju deti zamilujú. O čom že je reč? O detskom sedacom vreci Obludka. Na jednej strane krásne gúľa očami, na druhej spí a hlavne je vak úplne ideálny pre váľanie a mazlenie. Pokiaľ nemáte doma toľko miesta alebo je vaše dieťatko zatiaľ malé, Obludku máme i vo forme vankúša!


Sedací pytel Sakypak s podnožníkem

Vankúš, s ktorým se bude spať jedna báseň

Dospelý ale rozhodne nemusia svojim ratolestiam závidieť. Pre mäkké poležaníčko je ako stvorený sedací vak Sakypak s podnožníkom. Objednať si ho môžete hneď v 12 farbách. To bude designový doplnok do vašeho interiéru. A pretože často trávime viac času v práci ako doma, ďalšou novinkou je vankúš Šanón. Ako už z názvu vyplýva, je v designe kancelárskych dosiek, takže zakryť malého šlofíka v práci nebude vôbec ťažké :) A pozor na vankúš je možné vytlačiť text podľa vašeho želania. 

Väčšinu spomínaných sedacích vriec, vakov a vankúšov šijeme na objednávku, takže prosíme o trpezlivosť, dodanie býva do dvoch týždňov. Viete, ale ako sa hovorí – kto si počká, ten sa dočká. 

Vak na váľanie Obludka SakyPaky

Vak na váľanie Obludka SakyPaky

104 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Na mazlenie, na váľanie, na objímanie. Vak si deti zamilujú a už ho nepustia. Počítajte s tým, že im ho budete voziť so sebou aj k starej mame na návštevu. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Vyrobená na mieru detskej fantázii.
Vankúš Obludka malá

Vankúš Obludka malá

46 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Obludka sa stane obľúbeným "mazlíčkom" Vašeho prcka. Bude si ju brať všade so sebou. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Jednoducho vyrobená na mieru detskej fantázii.
Vankúš Šanón SakyPaky

Vankúš Šanón

34 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
I v práci je potrebné si oddýchnuť. Obstarajte šéfovi alebo kolegovi náš praktický a nenápadný kancelársky vankúšik, ktorý si skryje v poličke so šanónmi. Keď to na neho príde, stačí vankúš vytiahnuť a na chvíľku sa zložiť. Než opäť načerpá silu :-).
Sedací vak Sakypak s podnožníkom

Sakypak s podnožníkom

201 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Pohodlie o ktorom sa Vám ani nesnívalo. Keď sa posadiť na originálny sedací vak Sakypak a natiahnete si nohy na jedinečný podnožník, tú pohodu budete cítiť po celom tele.Späť na výpis noviniek


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej