Outdoor lehátko Poseidon

  • Doprava ZADARMO
  • Novinky
  • [AR] Rozšírená realita
Outdoor lehátko Poseidon
Vyskúšajte vak priamo vo vašom interiériVyskúšať

Pokiaľ na vašu terasu alebo k bazénu hľadáte naozaj originálny, praktický a pohodlný kúsok, potom polohovateľné lehátko Poseidon je tá správna voľba. S pevno kovovou podstavou, s vodeodolným, snímateľným a navyše prateľným poťahom. Ťažko nájdete lepší a pohodlnejší kúsok. Úplný popis

  • dĺžka205 cm
  • šírka100 cm
  • výška35 cm
Ušijeme pre vás do týždňaTovar nie je na sklade. Po objednávke ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-tich dní.
1 406 EUR

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Poseidon INONO má kompletne snímateľný prateľný poťah a päťkomorovú vnútornú vložku. Je primárne určený pre OUTDOOR. A to nielen na terasy, ale aj priamo k bazénu. Lehátko je vďaka dômyselnej kovovej podstave veľmi variabilné. Môžete ho polohovať do sedu, do ľahu, alebo odopnúť opierku a využiť ju ako taburet na samostatné sedenie. Táto opierka je k lehátku pripevnená deliteľným zipsom YKK, ktorý je krytý, aby nestudil.
Vďaka trom popruhovým úchytom zo spodnej strany je možné lehátko jednoducho pripevniť ku kovovej konštrukcii a zabrániť tak napríklad odfúknutiu lehátka silným vetrom.
Vysoko kvalitný poťahový materiál má posilnenú ochranu voči UV žiareniu aj proti pôsobeniu chlórovanej vody. Z rubnej strany je opatrený membránou, ktorá zabraňuje preniknutiu vody dovnútra. Pri zmoknutí tento materiál na slnku vyschne počas 20-tich minút.
Vankúšik so snímateľným pťahom a polohovateľná kovová podstava je súčasťou lehátka. Povrchová úprava podstavy je práškový komaxit tepelne vypálený pri 180 °C.

Ako vyrábame rad INONO? Sedačky a taburety INONO sú remeselne špičkovo spracované produkty kompletne vyrábané v olomouckom ateliéri. Každý produkt vyrábame na mieru a to na základe vašej špecifikácie. Na výrobu všetkých produktov INONO používame prémiové španielske materiály v celej škále farieb a odtieňov.

Všetky materiály disponujú špeciálnou úpravou proti zašpineniu, majú vysoký stupeň odolnosti oderu a žmolkovitosti (od 31 000 cyklov až po 100 000 cyklov) a sú prateľné v bežnej práčke. Čo platí pre dvojvrstvové produkty.

K exteriérovým variantom sedačiek si môžete dokúpiť praktické doplnky ako napríklad pláštenky na zazimovanie a 100% ochranu pred nepriaznivým počasím.

Pri zakúpení produktov INONO vám zároveň garantujeme profesionálny servis spočívajúci v doplnení náplní a vyčistení/výmene poťahov. Prvé doplnenie náplní je u rady INONO a teda aj lehátka Poseidon zadarmo.

Dôležité informácie

Hmotnosť:15 kg
Nosnosť:250 kg
Objem náplne:500 l
  • Možné prať v práčke
  • Výrobok sa nesmie chemicky čistiť
  • Výrobok sa nesmie žehliť
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky