Pohovka GAUí s taburetem

  • Doprava ZADARMO
-6 %Pohovka GAUí s taburetem

Rad GAUí je ideálnym riešením sedacieho miesta do menších bytov. Pevne uchytená opierka valcovitého tvaru ponúka plnohodnotné opretie sa. Kombináciou setu dvoch pohoviek a taburetu získate originálnu sedačku. Ideálna štartovacia sedačka pre mladých, ktorú v budúcnosti v byte ďalej využijete. Úplný popis

  • dĺžka90 cm
  • šírka90 cm
  • výška40+30 cm
Ušijeme pre vás do týždňaTovar nie je na sklade. Po objednávke ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-tich dní.
574 EUR541 EUR

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Sedačky a taburet môžete v sete ľubovoľne kombinovať. Ak si nevyberiete niektorú z variantov, vyberte položku farby VLASTNÁ (dúhový bodka) a požadovanú kombináciu nám buď napíšte do poznámky v objednávke alebo nechajte pole prázdne a my sa s vami spojíme a všetko dohodneme.

Jednovrstvový sedací vak.
Nemá dodatočný vnútorný obal.
Vysoko kvalitná látka je nenáročná na údržbu. Prípadné nečistoty možno jednoducho odstrániť vlhkou hubkou s mydlovou vodou. Ak nemáte čas a chuť, môžete si objednať náš servis vakov a my sa o všetko postaráme. Vak Vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplne.

Pohovka Gauí je opatrená plniacim otvorom, vďaka ktorému je možné kedykoľvek v budúcnosti dopĺňať jeho EPS výplň. Plniaci otvor je bezpečne zaistený dvojitým zipsom so schovaným jazdcom. Zvedavým deťom sa tak nepodarí otvor otvoriť a dostať sa k náplni. 
Samotná EPS náplň je potravinárskej kvality, zdravotne nezávadná s certifikáciou a guličky sú dostatočne husté a malé, aby nedochádzalo k rýchlemu zosadnutiu.
Registrujte sa na našich stránkach a ako náš zákazník zakúpite vždy EPS náplne výhodnejšie.

Vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť našich sedacích vakov zaisťujú dvojité švy, použitie len kvalitných a certifikovaných materiálov a tiež viacstupňová kontrola pri ich výrobe.
 

Dôležité informácie

Materiál:Polyester
Hmotnosť:6 kg
Nosnosť:120 kg
Objem náplne:390 l
  • Nesmie sa bieliť chlórom
  • Nesmie sa prať
  • Ručné čistenie textíliou
  • Výrobok sa nesmie chemicky čistiť
  • Výrobok sa nesmie žehliť
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky