Požičovňa vakov na svadby, rodinné oslavy aj firemné akcie

Urobte svoju párty či svadbu originálnu. Prekvapte svojich priateľov, svadobčanov či obchodných partnerov štýlovým a pohodlným posedením. Doma, v záhrade alebo vo firme… Ponúkame krátkodobé aj dlhodobé zapožičanie sedacích vakov, taburetov aj luxusných sedačiek z radu INONO.

Ako si rezervovať sedacie vaky?

1.

Vyberte si dostupný typ vaku, ktorý sa najviac hodí pre vašu akciu. Vaky si môžete zadarmo vyzdvihnúť u nás v Košiciach (mapa) alebo vám ich doručíme.

Ponuka vakov
2.

Rezervujte si predbežne termín. Na základe vašej rezervácie sa s vami spojíme a potvrdíme ju.

Rezervácia

Cenník prenájmu vakov

Rýchla jednodenná akcia (zapožičanie 1 vaku na 1 deň)16 EUR
Víkendová akcia (zapožičanie 1 vaku od piatka do nedele)24 EUR
Originálna etiketa na vak (1 ks s vlastným nápisom)10 EUR
Sezónny prenájom pre firmypožadujte individuálnu ponuku
Doručenie vakovindividuálna cena podľa miesta určenia
 

Záväznú rezerváciu vo výške 100 % hodnoty objednávky je potrebné zaplatiť najneskôr týždeň pred dohodnutým termínom zapožičania.

Za každý zapožičaný vak účtujeme vratnú zálohu. Záloha bude vyplatená pri bezproblémovom vrátení vakov.

Na víkendovú akciu alebo na celú sezónu?

Plánujete svadbu vonku a stoličky na lúke nebudú to pravé? Zapožičia si niekoľko pohodlných vakov, ktoré všetkým spríjemnia atmosféru VÁŠHO DŇA. A teraz si ešte predstavte, že na vakoch budú vaše monogramy alebo mena.

A nielen to. Rodinné oslavy, svadby, firemné večierky, veľtrhy Akákoľvek Vaše akcie tak dostane naprosto jedinečnú atmosféru, ktorú si všetci zapamätajú. Ponúkame tiež špeciálne dlhodobý sezónne prenájom vakov pre gastro a ubytovacie zariadenia.

Od našich zákazníkov

Dobrý deň,10.9.2022 máme firemnú akciu. Radi by sme si objednali na ňu tulivaky, prípadne nejaké taburetky a pod.Akcia bude trvať od poobedia 10.9.2022 do rána do 11.9.2022 na adrese Vlčie hrdlo, 821 07 Ružinov.Potrebovali by sme ich vo firemných farbách (hlavne červená, potom je ok aj sivá a biela).Vedeli by Ste mi prosím poslať ponuku, čo by Ste vedeli zastrešiť?. Budget, ktorý máme k dispozícii je 100€.ĎakujemV prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.Diana KubrickáPacketa Slovakia s.r.o.

— Diana Kubrická

Odpověď sakypaky.sk

Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Spojte se s námi prosím emailem na info@sakypaky.cz nebo telefonicky +420727872650. Je potřeba se domluvit se ohledně dopravy, nicméně s budgetem 100EUR se obávám, že se úplně nevejdeme právě kvůli dopravě.
FajnDEN, Andrej

Teším sa na sedenie!

— Vaše SakyPaky

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky