Zeus INONO

  • Doprava ZADARMO
Zeus INONO

Zeus INONO vás prekvapí svojou pohodlnosťou. Originálne výplň sedačky z nudličiek pamäťovej VISCO peny dodáva maximálny komfort. Posadíte sa skutočne ako do perinky. Praktický polohovateľný záhlavník uchytený dômyselne pomocou neodymových magnetov vám umožní polohovať kreslo do sedu, alebo viac na ležanie. Kto nevyskúšal, nevie si predstaviť. Úplný popis

  • dĺžka110 cm
  • šírka110 cm
  • výška70 cm
Vyrobíme na zákazkuTovar vyrábame na objednávku. Po finálnej dohovore ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 2 do 8-mich týždňov podľa zvoleného materiálu.

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Pri Vašom záujme o produkty z rady INONO nás môžete osloviť s nezáväznú dopytom. Máte možnosť zapožičania vzorkovníka alebo celé sedačky na skúšku.

ZEUS INONO je naplnený PUR rezančekmi z pamäťovej peny. Má snímateľný, prateľný poťah a polohovacie podhlavník dômyselne uchytený pomocou neodymových magnetov. Dostupný je vo variante INDOOR.
Uvedená výška ceny je najnižšou cenou v ponuke variantov materiálov. Presnú kalkuláciu Vám vypočítame na základe Vášho výberu. K tomuto odporúčame vyžiadať si cez formulár zapožičanie vzorkovníka, ktorý obsahuje spolu 28 materiálov a farieb. Z týchto môžete v kľude a doma vyberať.
Okrem vzorkovníka Vám ponúkame tiež zapožičanie celej sedačky. Viac informácií na zapožičanie získate po kliknutí na nezáväznú dopyt.

Ako vyrábame radu INONO? Sedačky a taburetky Inon sú remeselne špičkovo spracované výrobky kompletne vyrábané v olomouckom ateliéri. Každý produkt vyrábame na mieru a to na základe vašej špecifikácie. Prosím, nečakajte teda dodanie do 48 hodín. Nejde o žiadnu rychloobrátku, ale kus poctivého nábytku. Dodacia lehota preto činí 3 - 8 týždňov, podľa zvoleného materiálu. Pre výrobu všetkých produktov Inon používame prémiové španielskej materiály v celej škále farieb a odtieňov, na ktoré poskytuje výrobca záruku 5 rokov pre interiérové ​​materiály a 2 roky pre exteriérové ​​materiály. Všetky materiály disponujú špeciálnou úpravou proti zašpineniu, majú vysoký stupeň odolnosti oderu a žmolkovatosť (od 31000 cyklov až po 100000 cyklov) a sú prateľné v bežnej práčke. Čo platí pre dvojvrstvové produkty.

Pri zakúpení produktov INONO vám zároveň garantujeme profesionálny servis spočívajúci v doplnení náplňou a vyčistenie / výmeny poťahov.

Dôležité informácie

Hmotnosť:22 kg
Nosnosť:150 kg
  • Možné prať v práčke
  • Nesmie sa bieliť chlórom
  • Výrobok sa nesmie žehliť
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky