Dvouvrstvý sedací Taburet LUX

  • Doprava ZADARMO
  • Novinky
  • [AR] Rozšírená realita
Dvouvrstvý sedací Taburet LUX
Vyskúšajte vak priamo vo vašom interiériVyskúšať

Taburet sa môže stať skvelým doplnkom do vašej obývačky alebo akejkoľvek inej miestnosti, a to nielen v byte. Taburet LUX vo svojej dvojvrstvovej variante s možnosťou odnímateľného poťahu je vyrobený z luxusnej španielskej poťahovej látky a môže sa stať praktickým a elegantným prvkom vášho interiéru. Úplný popis

  • dĺžka45 cm
  • šírka45 cm
  • výška35 cm
Ušijeme pre vás do týždňaTovar nie je na sklade. Po objednávke ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-tich dní.
104 EUR

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Dvojvrstvový sedací taburet s odnímateľným a prateľným poťahom ponúka vysokú kvalitu a jednoduchú údržbu. Vysoko kvalitná španielska poťahová látka má odolnú protišpinivú úpravu a samotné vrece je pevné vďaka dvojitým švom, čo zaručuje dlhú životnosť. Vnútorná časť taburetu je potom vyrobená z pevnej netkanej textílie. Vnútro taburetu je vyplnené certifikovanými EPS guličkami, ktoré je možné kedykoľvek doplniť otvorením plniaceho otvoru. Tento otvor je zabezpečený dvojitým zipsom a skrytým jazdcom, aby sa predišlo nechcenému otvoreniu, najmä ak sú deti v blízkosti.

Samotná výplň EPS je potravinárskej kvality, zdravotne nezávadná a certifikovaná. Guličky sú dostatočne husté a malé, aby udržali pohodlný tvar sedacieho taburetu a predišli rýchlemu zhutneniu.

Pri registrácii v našom e-shope, môžete v budúcnosti dokúpiť náplne EPS za výhodnejšie ceny. Pokiaľ nemáte čas alebo chuť starať sa o údržbu taburetu, ponúkame možnosť odoslať ho k nám na servis. Taburet vám starostlivo vyčistíme mokrým spôsobom, doplníme výplň a vrátime ho vám ako nový.

Celý taburet je vyrábaný výhradne z certifikovaných materiálov a prechádza náročnou viacstupňovou kontrolou počas výroby.

Dôležité informácie

Hmotnosť:1 kg
Nosnosť:120 kg
Objem náplne:50 l
  • Možné prať v práčke
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky