Dvouvrstvý sedací vak Citron LUX

  • Doprava ZADARMO
  • Novinky
  • [AR] Rozšírená realita
Dvouvrstvý sedací vak Citron LUX
Vyskúšajte vak priamo vo vašom interiériVyskúšať

Hľadáte absolútne pohodlie? Máme pre vás skvelú voľbu - dvojvrstvový sedací vak Citrón. Ide o obrovský a nadmieru komfortný sedací vak, ktorý si okamžite zamilujete. Vďaka svojej zvýšenej opierke a veľmi dlhej sedacej ploche v ňom budete môcť s úplnou pohodou relaxovať a oprieť si hlavu. Stačí si vybrať obľúbenú farbu vášho citrónu a užívať si chvíle, kedy sa do neho pohodlne usadíte. Úplný popis

  • dĺžka110 cm
  • šírka95 cm
  • výška80 cm
Ušijeme pre vás do týždňaTovar nie je na sklade. Po objednávke ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-tich dní.
291 EUR

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Dvojvrstvový sedací vak s odnímateľným a prateľným poťahom ponúka vysokú kvalitu a jednoduchú údržbu. Vysoko kvalitná španielska poťahová látka má odolnú protišpinivú úpravu a samotné vrece je pevné vďaka dvojitým švom, čo zaručuje dlhú životnosť. Vnútorný vak je potom vyrobený z pevnej netkanej textílie.

Vnútro vaku je vyplnené certifikovanými EPS guličkami, ktoré je možné kedykoľvek doplniť otvorením plniaceho otvoru. Tento otvor je zabezpečený dvojitým zipsom a skrytým jazdcom, aby sa predišlo nechcenému otvoreniu, najmä ak sú deti v blízkosti. Samotná výplň EPS je potravinárskej kvality, zdravotne nezávadná a certifikovaná. Guličky sú dostatočne husté a malé, aby udržali pohodlný tvar sedacieho vreca a predišli rýchlemu zhutneniu. Pri registrácii v našom e-shope, môžete v budúcnosti dokúpiť náplne EPS za výhodnejšie ceny.

Pokiaľ nemáte čas alebo chuť starať sa o údržbu vaku, ponúkame možnosť odoslať ho k nám na servis. Vak vám starostlivo vyčistíme mokrým spôsobom, doplníme výplň a vrátime ho vám ako nový.

Celý vak Citron je vyrábaný výhradne z certifikovaných materiálov a prechádza náročnou viacstupňovou kontrolou počas výroby.

Dôležité informácie

Hmotnosť:6,5 kg
Nosnosť:120 kg
Objem náplne:380 l
  • Možné prať v práčke
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky