Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Spríjemnite deťom návrat do školy s vychytávkami SakyPaky!

Chudáci detičky to majú ťažké... September sa kvapom blíži a ony musia zase do školy. Uľahčite im prvé školské dni s praktickými doplnkami od SakyPaky.

Pohodlné učenie

Učí sa vaše dieťa rado v posteli? Doprajte malému géniovi praktický valec, ktorý slúži ako podpora chrbtice pri učení, čítaní, alebo sledovaní televízie. Pozdvihne útulnosť spálne ešte o level vyššie a u svojho dieťaťa si určite šplhnete.
Po namáhavom učení prichádza zaslúžený odpočinok – ten si vaše dieťa užije ve veľkom sedacom vaku v
tvare kecky
, za ktorý sa vďaka štýlovému designu nemusí hanbiť ani ten nejzarytejší puberťák.

sedací vaky pro děti

Komfortné sedenie vonku i vo vnútri

Jeseň je síce za dverami, ale to neznamená, že deti budú sedieť doma u počítača, nie? Nechajte ich užiť si posledné teplé dni s praktickými podložkami Haji z nepremokavého a pevného materiálu. Nezaberú miesto, stačí ich ztočiť do ruličky a vyraziť von. Deti si tak môžu hrať na čerstvom vzduchu a na príjemnej a ľahko vypratelnej deke.

TIP: Pre nejmenšie deti máme šikovného pomocníka v podobě podsedáčika, vďaka ktorému si u kuchyňského stolu budú pripadať ako dospelí a hneď im bude lepšie chutnať!

 
Podsedák SakyPaky

Podsedák SakyPaky

28 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Divíte sa Vášmu dieťaťu, že nechce jesť? Ako by im tiež mohlo chutnať keď na jedlo častokrát ani nevidia? Posaďte ich na podsedák SakyPaky a uvidíte ako sa im aj Vám rozžiaria oči.
Praktický valec SakyPaky

Praktický valec SakyPaky

68 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Pýtate sa prečo prakticý? Ideálny pre položenie na posteľ ku stene. V spánku sa k nemu budete túliť a ako si na neho zvyknete, nezaspíte bez neho. Alebo len tak do detskej izby na hranie. Neustále Vás to bude nútiť objímať ho a váľať sa s ním :)
Vak na váľanie Obludka SakyPaky

Vak na váľanie Obludka SakyPaky

104 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Na mazlenie, na váľanie, na objímanie. Vak si deti zamilujú a už ho nepustia. Počítajte s tým, že im ho budete voziť so sebou aj k starej mame na návštevu. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Vyrobená na mieru detskej fantázii.
Vankúš Obludka malá

Vankúš Obludka malá

46 EUR
NA DOTAZ, kontaktujte nás pre info
Obludka sa stane obľúbeným "mazlíčkom" Vašeho prcka. Bude si ju brať všade so sebou. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Jednoducho vyrobená na mieru detskej fantázii.Späť na výpis noviniek


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej