Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Spríjemnite deťom návrat do školy s vychytávkami SakyPaky!

Chudáci detičky to majú ťažké... September sa kvapom blíži a ony musia zase do školy. Uľahčite im prvé školské dni s praktickými doplnkami od SakyPaky.

Pohodlné učenie

Učí sa vaše dieťa rado v posteli? Doprajte malému géniovi praktický valec, ktorý slúži ako podpora chrbtice pri učení, čítaní, alebo sledovaní televízie. Pozdvihne útulnosť spálne ešte o level vyššie a u svojho dieťaťa si určite šplhnete.
Po namáhavom učení prichádza zaslúžený odpočinok – ten si vaše dieťa užije ve veľkom sedacom vaku v
tvare kecky
, za ktorý sa vďaka štýlovému designu nemusí hanbiť ani ten nejzarytejší puberťák.

sedací vaky pro děti

Komfortné sedenie vonku i vo vnútri

Jeseň je síce za dverami, ale to neznamená, že deti budú sedieť doma u počítača, nie? Nechajte ich užiť si posledné teplé dni s praktickými podložkami Haji z nepremokavého a pevného materiálu. Nezaberú miesto, stačí ich ztočiť do ruličky a vyraziť von. Deti si tak môžu hrať na čerstvom vzduchu a na príjemnej a ľahko vypratelnej deke.

TIP: Pre nejmenšie deti máme šikovného pomocníka v podobě podsedáčika, vďaka ktorému si u kuchyňského stolu budú pripadať ako dospelí a hneď im bude lepšie chutnať!

 
Podsedák SakyPaky

Podsedák SakyPaky

27 EUR
Skladom (expedícia z CZ)
Divíte sa Vášmu dieťaťu, že nechce jesť? Ako by im tiež mohlo chutnať keď na jedlo častokrát ani nevidia? Posaďte ich na podsedák SakyPaky a uvidíte ako sa im aj Vám rozžiaria oči.
Praktický valec SakyPaky

Praktický valec SakyPaky

66 EUR
Na objednávku (expedícia do 2 týždňov)
Pýtate sa prečo prakticý? Ideálny pre položenie na posteľ ku stene. V spánku sa k nemu budete túliť a ako si na neho zvyknete, nezaspíte bez neho. Alebo len tak do detskej izby na hranie. Neustále Vás to bude nútiť objímať ho a váľať sa s ním :)
Vak na váľanie Obludka SakyPaky

Vak na váľanie Obludka SakyPaky

101 EUR
Na objednávku (expedícia do 2 týždňov)
Na mazlenie, na váľanie, na objímanie. Vak si deti zamilujú a už ho nepustia. Počítajte s tým, že im ho budete voziť so sebou aj k starej mame na návštevu. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Vyrobená na mieru detskej fantázii.
Vankúš Obludka malá

Vankúš Obludka malá

45 EUR
Na objednávku (expedícia do 2 týždňov)
Obludka sa stane obľúbeným "mazlíčkom" Vašeho prcka. Bude si ju brať všade so sebou. Z jednej strany na Vás Obludka gúľa očami a z tej druhej spí. Jednoducho vyrobená na mieru detskej fantázii.Späť na výpis noviniek